در این مقاله به بررسی انواع مدلها و ویژگی های تعدادی از پلاترهای اچ پی می پردازیم. پلاتر نوعی دستگاه چاپ است که می تواند هر نوع تصویر یا نقشه یا عرض زیاد را چاپ کند.

پلاترهای اچ پی و آشنایی با مدل ها

مدل هایی که در اینجا قصد داریم به آنها بپردازیم به شرح زیر هستند:

پلاترهای اچ پی و آشنایی با مدل ها
پلاترهای اچ پی و آشنایی با مدل ها

پلاتر 111 اچ پی HP designjet 510

پلاتر 111 اچ پی HP designjet 510 دارای اندازه کوچک و در عین حال، قدرت بالا بوده و برای محیط های کوچک مناسب است. این پلاتر کیفیت چاپ مطلوبی برای اسناد شما ارائه می دهد. پلاتر 111 اچ پی هم برای چاپ اسناد و هم تصاویر مناسب است. کار با این پلاتر بسیار ساده است.

پلاترهای اچ پی مدل HP designjet 510

پلاتر اچ پی 510 برای دفاتر فنی و مهندسی بسیارمناسب است. این پلاتر معمولا برای چاپ ترسیم های دارای عرض زیاد استفاده می شود.

براحتی تمام نقشه ها و نمودارهای خود را با این پلاتر چاپ کنید. این پلاتر با وجود سطح حرفه ای  و قدرتمند خود، دارای قیمت مناسبی است.

 

پلاتر اچ پی HP designjet Z6200 42

این پلاتر در میان پلاترهای باکیفیت و قدرتمند اچ پی قرار دارد. کیفیت چاپ این پلاتر 2400*1200 DPI است. این پلاتر یک برگه A1 را در عرض 17 ثانیه چاپ می کند. به همین دلیل یکی از قدرتمندتری پلاترهای اچ پیدر میان مصرف کنندگان شناخته شده است. پلاتر اچ پی Z6200 42 معمولا برای چاپ های با عرض زیاد و در محیط های بزرگ استفاده می شود.

 

پلاترهای اچ پی- HP designjet Z6200 42
پلاترهای اچ پی و آشنایی با مدل ها

پلاترهای اچ پی مدل HP designjet T1300

این پلاتر دارای سرعت و کیفیت بالایی است، بنابراین از آن برای چاپ نمودارها و نقشه ها استفاده می شود.

می توان از پلاتر اچ پی T1300 به منظور چاپ ترسیم هادر هر اندازه ایی استفاده کرد. این پلاتر هر تصویر را دقیقا با پیکسل و کیفیت واقعی چاپ می کند.

پلاتر اچ پی HP designjet T1200

این پلاتر با سرعت چاپ 28 ثانیه دارای حافظه ی داخلی 32 GB است. به همین دلیل در میان پلاترهای پر سرعت و پر کاربرد اچ پی دسته بندی می شود.

پلاتر اچ پی T1200 در عین دقت بالا، قیمت مناسبی برای مصرف کنندگان دارد.

پلاتر اچ پی HP designjet T790

این پلاتر با سرعت چاپ 28 ثانیه دارای حافظه ی داخلی 8 GB است. پلاتر T790 اچ پی درمیان پلاترهای پرسرعت و پرفروش اچ پی قرار می گیرد.

پلاتر اچ پی HP designjet Z6200

با این پلاتر می توانید تمام نقشه ها و نمودارهای خود را به سرعت چاپ کنید. از این پلاتر هم برای چاپ اسناد و هم تصاویر گرافیکی استفاده می شود.