خیلی حیف است که هیچ نمایندگی از اچ پی در رشت مرکز استان گیلان وجود نداشته باشد و عاشقان این برند مطرح و جهانی برای تامین نیازهای خود و همچنین دسترسی به دستگاه های روز HP مجبور انجام سفر به پایتخت و یا شهرهای همجواری شوند که دارای نمایندگی اچ پی هستند! به همین خاطر نیز اچ پی آفیس برآن شد تا در کوتاه ترین زمان ممکنه استان گیلان و تمامی شهرها و شهرستان های آن را تحت پوشش خدمات دهی خود قرار دهد که اگر کمی حوصله داشته باشید ما در ادامه بیشتر در این باب برایتان صحبت خواهیم کرد.

اچ پی در رشت | اهمیت نمایندگی اچ پی در رشت

خب مدت زمان زیادی بود که اچ پی آفیس در صدد ایجاد یک نمایندگی معتبر و رسمی HP در شهر رشت (مرکز استان گیلان) بود تا اینکه شکر خدا از امسال این اتفاق را همچون گام های برجسته دیگری که برای دیگر استان ها و شهرهای اقصی نقاط کشورمان برداشته است، برای این خطه نیز توانست بردارد و نام رشت را نیز به شهرهای قابل پشتیبانی خود افزود تا از این پس مردم ساکن نه تنها شهر رشت بلکه تمامی شهرهای استان همیشه سرسبز گیلان بتوانند از بروزترین دستگاه ها و جدیدترین آن ها از برند اچ پی خود را بهره مند سازند.

اچ پی در رشت
نمایندگی اچ پی

برای این منظور دیگر لازم نیست به سراغ فروشگاه های کوچک و بزرگ اچ پی که عمدتا بصورت غیر تخصصی نیز مشغول به فعالیت هستند در شهرهای این استان بروید و تنها کافی است به نمایندگی رسمی اچ پی آفیس مراجعه کنید تا بتوانید چه بصورت حضوری و چه بصورت غیر حضوری با بهترین و امروزی ترین محصولات برند ممتاز اچ پی مواجه شوید. البته این پایان ماجراجویی اچ پی آفیس در ایران نیست و ما در کنار ایجاد بخش های مختلفی برای تامین نیازهای شما مردم رشت قادر به ثبت سفارش دستگاه های مورد نظرتان و تامین آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن نیز می باشیم.

جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص بخش های مختلف و قابل توجه اچ پی آفیس در رشت می توانید به مطالعه بخش بعدی از همین مطلب بپردازید.

بخش های مختلف hp-office

نمایندگی اچ پی در رشت که وابسته به نمایندگی مرکزی اچ پی آفیس در کرج است دارای بخش های قابل توجهی همچون:

  • بخش خرید، فروش و تعمیر ماشین های چاپ
  • بخش خرید، فروش و تعمیر لپ تاپ ها
  • بخش خرید، فروش و تعمیر اسکنرها
  • بخش فروش، نگهداری، تعمیر و شارژ کارتریج ها
  • بخش مشاوره در خرید محصولات
  • بخش ارائه خدمات دهی چه در داخل مجموعه و چه در خارج از آن
  • بخش ثبت سفارشات مشتری

می باشد.

ناگفته نماند که شما مردم شریف و مهمان نواز گیلان می توانید از این پس بدون هیچ گونه زحمتی برای نقل مکان به نمایندگی رسمی HP با شماره گیری تلفن های این مجموعه از وجود یا عدم وجود دستگاه و یا سوال در خصوص مشکل دستگاه هایتان و پروسه تعمیر شدن آن اقدام نمایید.

فراموش نکنید که اچ پی آفیس در تک تک بخش های مذکور از بهترین نیروهای بومی استفاده کرده است و با برگزار دوره های آموزشی گوناگون در راستای ارتقاء سطح کاری و کیفی مجموعه نیز همواره نام خود را به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های اچ پی نه در ایران بلکه در خاورمیانه بر سر زبان ها انداخته است.