اچ پی در ساری | نواحی شمال ایران در اغلب روزهای سال پر از جمعیت مسافرانی می شود که به سبب شرایط اقلیمی این قسمت از کشورمان خود را به آن جا رسانده اند و طبعا می توان اینطور پنداشت که بازارهای شهر ساری (مرکز استان مازندران) همواره از شلوغی و هیاهوی خاصی برخوردار است و به همین خاطر خیلی حیف است که برند HP چنین مارکت پر تقاضایی را از دست بدهد و آن را به شرکت های فیک و تقلبی که با نام اچ پی صرفا مشغول به کار هستند دو دستی تقدیم نماید! به همین خاطر نیز مجموعه اچ پی آفیس برآن شد تا در اولین فرصت ممکنه اقدام به ایجاد یک نمایندگی رسمی اچ پی در ساری نماید تا از این پس شما مازنی های عزیز با اورجینال ترین محصولات الکترونیکی روز دنیا روبرو شوید.

چرا نمایندگی اچ پی در ساری

در پاسخ به این سوال باید بگوییم چون همه چیز در بالاترین سطح کیفی از سوی این نمایندگی پیرامون هر نوع محصول HP به شما مشتریان و مراجعه کنندگان عزیز ارائه می گردد. تعجب برانگیز نیست چرا که دقیقا نمایندگی اچ پی در مازندران همچون نمایندگی اصلی اچ پی در قلب پایتخت ایران؛ یعنی شهر تهران از بخش ها و نیروهای متخصص و زبده ای برخوردار است. ما تمام سعی و تلاش خود را کرده ایم که برای شما مردمان مهمان دوست و مهمان نواز شمالی از بالاترین توان خدمات دهی استفاده کنیم و در این مجموعه با احداث بخش هایی نظیر:

  • فروش و تعمیر انواع پرینترهای جوهری، لیزری و چند کاره HP
  • فروش و تعمیر انواع اسکنرهای HP
  • خدمات و پشتیبانی انواع لپ تاپ های خانگی و گیمینگ و حرفه ای HP
  • تعمیر و نگهداری و شارژ انواع مواد مصرفی و کارتریج های لیزری و جوهری اچ پی HP
  • تعمیرات و خدمات پشتیبانی انواع ماشین حساب هاب مهندسی ، اداری ، جیبی و حرفه ای
  • تعمیرات برد و تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ های پاویلیون، پروبوک، اکسپکتر، انوی، الیت بوک و گیمینگ اچ پی

در این زمینه گام هایی اساسی را برایتان برداریم.

اچ پی در ساری
نمایندگی اچ پی

کمی در خصوص HP آفیس

اچ پی در ساری | خب اگر از عاشقان دنیای الکترونیک و تکنولوژی باشید به خوبی متوجه وجود برندهای مطرح زیادی در اقصی نقاط دنیا و حتی همین آسیای خودمان هستید که قطعا می توان با کمی دقیق شدن بر روی خروجی های کاری و محصولات تولیدی آن ها خود را متقاعد به خرید آن نمایید. اما این داستان در خصوص برند آمریکایی اچ پی کاملا فرق می کند!

اچ پی همیشه پیشتاز صنعت تکنولوژی و فناوری بوده است و خیلی از وسایل الکترونیکی که امروز با آن ها به راحتی کار می کند را برای اولین بار توسط مهندسان خوش ذوق و با استعداد اج پی ساخته و پرداخته شده است. برای همین هم است که حتی در خود ایالات متحده آمریکا جایگاه اچ پی از مابقی برندهای مشهور آن بهتر است و اکنون نیز همه دنیا می دانند که وقتی اچ پی دست به طراحی و تولید و سپس عرضه محصولی نوین به دنیا می زند، تا انتهای راه را می رود و در این بین از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند!

حال اچ پی تبدیل به یک برند مادر در دنیا شده است که بی اغراق در تمامی کشورهای صاحب نام جهانی از شعبه ها و نمایندگی های معتبر و زیادی برخوردار است که بی شک اچ پی آفیس نیز یکی از رسمی ترین ان ها در ایران می باشد. ما همانطور که قولش را داده بودیم سعی کردیم در اقدامی نوین به تحت پوشش قرار دادن تمامی استان ها و شهرهای توابع آنان بپردازیم که تا به امروز تقریبی نیمی از کشورمان را تحت پوشش قرار داده و مابقی را نیز به مرور زمان به زنجیره ارائه خدمات و سرویس دهی اورجینال اچ پی پیوند خواهیم زد | اچ پی در ساری