در مورد پرینترهای اچ پی

در مورد پرینترهای اچ پی بیشتر بدانیم: توان چاپ | اطلاعاتی که باید در مورد پرینترها بیشتر بدانیم خصوصیات فنی پرینتر را شامل می شود. این اطلاعات برای انتخاب صحیح به ما کمک می کنند. برای خرید پرینتر مناسب باید به خصوصیات مختلف محصول توجه داشت. برند محصول، که با توجه به امکانات برندهای مختلف، قیمت، خدمات پس از فروش و دیگر عوامل تعیین می گردد. dpi، یا همان کیفیت چاپ که با توجه به نوع مصرف کاربر از پرینتر اهمیت دارد. لیزری یا جوهر افشان بودن پرینتر که کاربردهای متفاوت دارن. هزینه های سرویس و نگهداری از جمله قیمت خرید و شارژ کارتریج. همچنین سرعت چاپ و توان چاپ پرینتر که فاکتور بسیار مهمی بشمار میرود. توان چاپ در همه ی برندها از جمله پرینترهای اچ پی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.طبیعتا اگر بخواهیم در مورد پرینترهای اچ پی بیشتر بدانیم: توان چاپ در ردیف اولین خصوصیات خواهد بود.

 

در مورد پرینترهای اچ پی بیشتر بدانیم: توان چاپ
در مورد پرینترهای اچ پی بیشتر بدانیم: توان چاپ

توان چاپ پرینترها

توان چاپ پرینترها یا چرخه کار پرینتر به تعداد صفحاتی گفته می شود که پرینتر می تواند در مدت یک ماه بدون آنکه آسیبی ببیند چاپ کند.

یک از دلایل ارزانتر بودن پرینترهای خانگی همین مطلب است.

پرینترهای مناسب برای امور اداری از توان چاپ بالاتری برخوردارند.

مسلما قیمت این پرینترها نیز نسبت به انواع خانگی بالاتر است.

توان چاپ پرینترهای خانگی معمولا در حدود 750 برگ در ماه می باشد.

این عدد برای چاپگرهای اداری تا 10000 برگ در ماه و حتی بیشتر هم افزایش یافته.

البته همواره توصیه می شود برای حفظ سلامت دستگاه تعداد برگهای چاپ شده در طول یک ماه کمتر از میزان استاندارد باشد.

این کار به افزایش طول عمر پرینتر کمک بسیاری می کند.

 

 

در مورد پرینترهای اچ پی بیشتر بدانیم: توان چاپ
اطلاعاتی که باید در مورد پرینترها بیشتر بدانیم

سرعت چاپ پرینتر ها | در مورد پرینترهای اچ پی بیشتر بدانیم: توان چاپ

سرعت چاپ پرینترها با توان چاپ متفاوت است. سرعت چاپ به تعداد صفحاتی گفته می شود که پرینتر می تواند در یک دقیقه چاپ کند. سرعت چاپ معمولا در پرینترهای لیزری بیشتر از انواع جوهر افشان می باشد. همچنین پرینترهای اداری با توجه به نوع کاربرد به گونه ای طراحی و تولید می شوند که سرعت چاپ بالاتری را در اختیار کاربر قرار می دهند. پرینترهای لیزری بیشتر برای نیاز ادارات و شرکتها تولید شده اند. سرعت چاپ این پرینترها معمولا بین 15 تا 100 برگ در دقیقه متغییر است. این عدد برای چاپگرهای جوهرافشان بطور میانگین 16 برگ در دقیقه می باشد. سرعت چاپ بالاتر پرینترهای لیزری سبب شده که از توان چاپ بالاتری نیز برخوردار شوند. به این معنی که تعداد صفحات بیشتری را در طول یک ماه می توانند چاپ کتتد.

 

نمایندگی پرینترهای اچ پی

پشتیبانی پرینترهای اچ پی همواره آماده ی پاسخگویی به کاربران محترم در خصوص اطلاعات فنی پرینتر مورد نظر از جمله توان چاپ می باشد. کارشناسان نمایندگی اچ پی می توانند بهترین مشورت دهنده در مورد اطلاعات فنی و کمک جهت تصمیم گیری و انتخاب پرینتر مناسب جهت مصرف شما باشند. تنها با یک تماس تخصص کارشناسان این مرکز در اختیارتان خواهد بود | در مورد کارتریج های اچ پی بیشتر بدانیم