شارژ کارتریج یکی از سرویسهای تخصصی ماشینهای اداری به شمار می رود. امروزه تقریبا همگی ما بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با ماشینهای اداری و سرویسهای مربوط به آن سر و کار داریم. مخصوصا کاربران حرفه ای که از پرینتر خانگی استفاده می کنند حتما باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند. در اکثر چاپگرها، اتمام یا فرا رسیدن زمان شارژ کارتریج توسط پیامی روی صفحه نمایش دستگاه به اطلاع کاربر می رسد. توجه داشته باشید که بلافاصله پس از دیدن این پیام نسبت به تعویض یا شارژ کارتریج اقدام نمایید. شارژ کارتریج

کارتریج ها کلا در دو نوع جوهری و لیزری در بازار موجود می باشند. نوع اول کارتریجهای لیزری که دارای تونر هستند. نوع دوم کارتریجهای جوهری که از دو بخش جوهر و هد تشکیل شده اند. توصیه ی اکید کارشناسان ماشینهای اداری اینست که در هر دو مورد حتما به نمایندگی و مراکز رسمی مراجعه نموده و شارژ کارتریج را به افراد متخصص بسپارید. چرا که نداشتن تخصص کافی در این زمینه و یا استفاده از ابزارهای عمومی مانند پیچ گوشتی و انبردست بجای ابزار تخصصی می تواند موجب خرابی کارتریج شود.

شارژ کارتریج را به افراد متخصص بسپارید
 شارژ کارتریج

شارژ کارتریج اچ پی hp

شارژ کارتریج اچ پی hp از جمله خدماتی ست که در نمایندگی اچ پی hp ارائه می شود. همانگونه که قبلا اشاره شد بسیار مهم است که شارژ کارتریج در مراکز تخصصی و توسط کارشناس انجام شود. شارژ کارتریج در مراکز نامعتبر و افراد غیر متخصص می تواند موجب خرابی کارتریج شود. همچنین در مواردی ممکن است به چاپگر نیز آسیب برساند. حتی استفاده از مواد نامرغوب ممکن است تبعات بهداشتی یا محیط زیستی به همراه داشته باشد.

در نمایندگی اچ پی hp امور تعمیر از جمله شارژ توسط متخصصین ماشینهای اداری انجام می شود. و با توجه به استفاده از مواد مرغوب و استاندارد، کاربر می تواند با آرامش و اطمینان از کارتریج خود استفاده نموده و از کیفیت مطلوب چاپ بهره مند شود. نکته ی دیگر آنکه نمایندگی اچ پی hp شارژ کارتریج در این مرکز را گارانتی می نماید. و کاربران می توانند در صورت بروز مشکل در مورد شارژ کارتریج از گارانتی معتبر نمایندگی اچ پی hp استفاده نمایند.