فیوزینگ HP 1215 رنگی | در این پست مخاطبین ما افرادی هستند که ایراد فیوزینگ را در پرینتر های خود مشاهده نمودند و با آن رو به رو هستند. از این رو ما نیز تصمیم داریم تا در ارتباط با ایراد فیوزینگ پرینتر های اچ پی اطلاعات مورد نیاز شما کاربران گرامی را خدمتتان ارائه دهیم . از این رو می توانید در جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با مدار و عملکرد فیوزینگ ها در پرینتر های لیزری اچ پی با ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش همراه شوید. ما در این مجموعه با یاری تکنسین و کارشناسان متخصص اچ پی مفتخر ایم تا در این راه همیار شما کاربران گرامی باشیم.

 

فیوزینگ HP

اولین سوالی که برای تمامی مصرف کنندگان پرینتر های اچ پی پیش می آید در ارتباط با فیوزینگ ها می باشد. یا به طور کلی فیوزینگ چیست ؟ به طور خلاصه اگر بخواهیم فیوزینگ ها را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم باید بگویم که این قطعه به عنوان قطعه ای حساس و موثر تنها در پرینتر های لیزری به حساب می آید. این قطعه وظیفه ی ذوب نمودن و انتقال تونر را از کارتریج به سند سطح رسانه دارد. می توان گفت فیوزینگ ها به عنوان یک واسطه ما بین کارتریج و رسانه می باشند که اصلی ترین هدف را در مرحله ی چاپ به عهده دارند.

 

فیوزینگ HP

 

در نظر داشته باشید که فیوزینگ ها شامل چندین قطعه به نام های فیلم ، پرس ، هیتر و … می شود که هر قطعه وظیفه ی خود را بر عهده دارند. هنگامی که فیوزینگ پرینتر های لیزری دچار ایراد می شوند، ما در نتایج چاپ دچار ایرادات کلی می شویم. به طور مثال صفحات و چاپ به صورت ناقص ، پس زدگی تونر ، خطوط و … چاپ می شوند. از این رو پس از مشاهده ی همچون ایرادات می توانید به نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP مراجعه فرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با  َAuthorize Support پشتیبانی مجاز با ما در نمایندگی رسمی همراه شوید.

 

نمایندگی اچ پی قطعات

 

قطعات در پرینتر های لیزری و جوهرافشان اچ پی یکی از مهمترین نقش ها را ایفا می کنند. بنا به هر دلیلی اگر شما در انجام کار های روزمره ی خود دچار ایرادات جزئی و یا کلی شوید. می توانید در سریعترین زمان با تهیه ی قطعات از نمایندگی HP  ایرادات دستگاه خود را رفع نموده و از آن استفاده نمایید. اما این تنها یک بعد موضوع ما می باشد. هنگامی که یک پرینتر دچار آسیب می شود ، مصرف کنندگان مجبور به ارسال دستگاه ها به نمایندگی می باشند. پس از ارسال پرینتر به نمایندگی و مارکت های مجاز HP ، کارشناسان با بررسی پرینتر در سریعترین زمان ایراد چاپگر ها را مشخص می نمایند.

 

تصویر مرتبط با فیوزینگ HP 1215 رنگی - HP fusing
فیوزینگ HP

 

پس از انجام هماهنگی های لازم با مصرف کنندگان دستگاه در دست تعمیر قرار می گیرد. اما ، همواره تکنسین های اچ پی در جهت صرفه جویی هزینه ی کاربران ، به دنبال راه هایی موثر در جهت تعمیر دستگاه ها می باشند. لذا لازم به ذکر است که تعمیرات تماما در دست تکنسین های متخصص اچ پی در واحد فنی صورت می گیرد. و همچنین دستگاه ها پس از تعمیر در واحد های HP مدتی را زیر تست می گذرانند. از این رو شما ی توانید بدون هیچ دغدغه ای نسبت به تعمیر دستگاه خود اقدامات لازم را انجام دهید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و شارژ HP چاپگرها با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی HP همراه شوید.