HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

نمایندگی اچ پی در کرج

اینکه در شهر بزرگ و توسعه یافته ای همچون کرج با نمایندگی های مختلفی از مطرح ترین برندهای روز دنیا نظیر اچ پی مواجه شویم اصلا جای تعجبی ندارد! کرج به عنوان جوانترین مرکز استانی در ایران توانسته در یک دهه اخیر تا حد زیادی ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

اینکه در شهر بزرگ و توسعه یافته ای همچون کرج با نمایندگی های مختلفی از مطرح ترین برندهای روز دنیا نظیر اچ پی مواجه شویم اصلا جای تعجبی ندارد! کرج به عنوان جوانترین مرکز استانی در ایران توانسته در یک دهه اخیر تا حد زیادی خود را با استانداردهای حاکم در شهر تهران نزدیک کند و از این حیث گوی سبقت را از دیگر استان های نامی ایرانی برُباید. اکنون ما شاهد پیدایش فروشگاه های بزرگ و نمایندگی های نامی در این شهر کوچک هستیم که یکی از برجسته ترین آن ها، نمایندگی اچ پی در کرج می باشد.

آشنایی با نمایندگی اچ پی در کرج

در حقیقت ما نمایندگی اچ پی در کرج را تاسیس کردیم تا دیگر کرجی های عزیز مجبور به طی کردن راه کرج تا تهران نشوند و خیلی راحت و بدون هیچ گونه دردسری موفق به خرید محصولات برند HP و یا تعمیر و دریافت خدمات ویژه در خصوص آن شوند. این نمایندگی در کرج هیچ تفاوتی با نمایندگی HP در تهران ندارد و نخواهد هم داشت.

در حقیقت هر نمایندگی که با نام و برند اچ پی در سراسر ایران فعالیت می کند باید از بهترین ها در هر زمینه ممکنه ای نظیر: فروش، سرویس دهی، مشاوره در خرید، تعمیرات و … استفاده کند. پس هیچ نمایندگی به نسبت نمایندگی دیگر شهرها دارای تفاوت کیفی نبوده و شاید تنها این برخوردار افراد حاضر در آن مجموعه باشد که سبب رضایت یا نارضایتی شما مراجعه کنندگان عزیز گردد.

در نمایندگی اچ پی کرج همچون نمایندگی این برند مطرح آمریکایی در پایتخت شما می توانید با بخش های مجزا و کاملا تجهیز شده ای با مدرن ترین سیستم های روز جهانی مواجه شوید. تکنسین های تعمیراتی نمایندگی اچ پی آفیس در کرج از تبحر و تجربه لازم و همچنین آشنایی کاملا با اصل مشتری مداری برخوردار بوده و به همین منظور نیز شعبه از نمایندگی مجموعه ما حسابی در کرج و مناطق حومه ای آن گُل کرده است.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی

ویژگی های این نمایندگی

نمایندگی اچ پی کرج از ویژگی های ممتازی همچون:

 • تعمیر حرفه ای قطعات و دیوایس های اچ پی
 • ثبت و امکان بررسی فروش و یا ارائه سرویس و تعمیر دستگاه ها از 0 تا 100
 • عیب یابی دستگاه پیش از دست به کار شدن برای تعمیر آن
 • شارژ کردن کارتریج با پودرهای اورجینال
 • فروش محصولات اصلی اچ پی
 • استفاده از به روز ترین و مدرن ترین روش های تعمیراتی
 • ثبت سفارش برای تهیه دستگاه مورد نظر شما
 • بهره گیری از کادری مجرب در تمامی بخش ها
 • ارائه مشاوره همراه با عرضه بروشور جهت کسب اطلاع بیشتر شما عزیزان
 • و همچنین تضمین کتبی کیفیت کاری دستگاه

برخوردار است.

ناگفته نماند که منظورمان از دستگاه های اچ پی در حقیقت تمام پرینترها، پلاترها، لپ تاپ ها، سرورها، مانیتورها و … می باشد.

مخاطبان گرامی و اچ پی بازان عزیز توجه کنند که در کنار تمام ویژگی های مهم نمایندگی HP در کرج شاید مهمترین ویژگی این نمایندگی کاهش میزان مراجعه افراد به نمایندگی های این برند در شهر تهران می باشد؛ چرا که اکنون با وجود یک نمایندگی کاملا معتبر و مورد اعتماد دیگر لازم نیست کرج نشین های عزیز و دیگر مناطق نزدیک به آن برای خرید و یا تعمیر اورجینال دستگاه های خود به پایتخت سفر کرده و در این بین چند ساعتی از عمر خود را در راه تلف نمایند.

تازه این طوری به لحاظ هزینه ای نیز کاملا برای شما مقرون به صرفه در خواهد آمد! آن کجا که به سراغ مجموعه اچ پی در تهران باشید و ساعات مختلفی را در خیابان های پر ترافیک این شهر بگذرانید و آن کجا که در شهری همچون کرج با حجم ترافیکی به مراتب کمتر و دسترسی آسانتری به یک نمایندگی خوب و کاربلد برای تعمیر دستگاه خود دست پیدا نمایید.

 • نمایندگی اچ پی در تهران گفته

  […] احترام به حقوق خریداران و فروشندگان محصولات HP […]

  1399-09-05 - 12:40