اگر به دنبال چاپ اسناد و مدارک و همچنین تصویرهای مورد علاقه تان در خانه و یا محیط کاری خود هستید باید به سراغ خرید یک پرینتر عالی و باکیفیت باشید و در کنار آن نیم نگاهی به کارتریج اصل و اورجینال آن که همیشه در دسترستان باشد نیز داشته باشید؛ برای همین نیز ما برآن شده ایم تا در ادامه این مطلب از اچ پی آفیس شما را با مواردی مهم در خصوص نمایندگی کارتریج اچ پی در تهران بیش از پیش آشنا نماییم.

نمایندگی کارتریج اچ پی در تهران

خب همانطور که می دانید خرید پرینتر اچ پی تنها بخشی از مسیر رسیدن به خروجی های باکیفیت از آن است و بخش دیگر این مسیر را استفاده از کارتریج های اصل و اورجینال تشکیل می دهد. برای خرید کارتریج پرینترهای اچ پی چه از نوع جوهری باشند و چه لیزری بهتر است همواره یک نمایندگی رسمی را زیر سر داشته باشید تا بتوانید با خیالی آسوده از کیفیت محصولات و همچنین اصل بودن آنان خرید مورد نیاز خود را انجام دهید.

به همین خاطر نیز ما یک بخش اساسی و کار راه بنداز را در مجموعه رسمی اچ پی آفیس برایتان ایجاد کردیم که به کمک آن می توانید مرغوب ترین کارتریج ها و تونرهای مناسب استفاده در دستگاه های چاپگر خانگی و یا اداری خود را تهیه فرمایید. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های تماس و درگاه های ارتباطی با این نمایندگی مرکزی اچ پی در تهران با ما و تیم کارشناسی اچ پی آفیس در ارتباط باشید.

نمایندگی کارتریج اچ پی در تهران
نمایندگی اچ پی

ویژگی این بخش از نمایندگی کارتریج HP

ما در این بخش از نمایندگی کارتریج اچ پی در تهران تمام و سعی تلاش خود را به کار بسته ایم تا هر مدل کارتریجی که نیاز دستگاه چاپگر شما چه از نوع پرینتر و چه پلاتر باشد را برایتان مهیا نماییم. در این قسمت از مجموعه اچ پی آفیس شما می توانید با ویژگی های حائز اهمیتی همچون:

  • تامین تونر و کارتریج های خاص
  • ارائه ضمانت نامه کتبی در هنگام خرید
  • امکان ثبت سفارش جهت تهیه کارتریج
  • ارائه مشاوره رایگان در خرید مدل کارتریج
  • بررسی تناسب ساختاری کارتریج ها با مدل پرینتر و پلاتر شما

اشاره داشت. عاشقان اچ پی توجه داشته باشید که ما در نمایندگی کارتریج خود به راحتی می توانیم هر نوع کارتریج مناسب پرینتر جوهری و یا لیزری شما را تهیه نماییم.

کلام آخر

دوستان عزیز توجه داشته باشید در بازار فعلی ایران و بخصوص تهران شما می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های زیادی مواجه شوید که متاسفانه بر خلاف ادعای خود اقدام به ارائه تونرها و کارتریج های فاقد کیفیت اصل به شما می شوند؛

برای همین هم وقتی شما از کارتریج در ساختار فنی پرینتر و یا پلاتر خود استفاده می کنید، متوجه عدم کیفیت لازم رنگ در تصاویر و یا اسناد مورد نیاز به چاپ خود می شوید و در این جا است که پی به تقلبی و غیر اصل بودن کارتریج خریداری شده تان خواهید بُرد!

توجه داشته باشید سلامت ماشین های اداری تنها به جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی آنان خلاصه نمی شود و اینکه شما بتوانید از قطعاتی اصل برای رفع نیاز دستگاهتان استفاده کنید در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. تنها با چند بار استفاده از کارتریج های غیر اصل و فیک خواهید دید که چه بلایی بر سر دستگاه چاپگر خود آورده اید و زمینه ایجاد تعمیراتی هزینه بر و زمانبر را برای خود ایجاد کرده اید.

در پایان بد نیست این نکته را نیز خاطر نشان کنیم که چنانچه شما به عنوان اپراتور چاپگرتان قادر به تعویض کارتریج یا تونر آن نباشید، کارشناسان ما می توانند چه بصورت حضوری و چه غیر حضوری به شما در این خصوص یاری رسانند.