جستجو کردن
Close this search box.

نمایندگی مرکزی اچ پی

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

خیلی هم است که شما دوست داران برند HP بدانید برای خرید و یا فروش دستگاه های خود و همچنین تعمیر و دریافت خدمات ویژه به کجا باید مراجعه کنید؟ نمایندگی مرکزی اچ پی در حقیقت همان جایی است که عاشقان و متخصصان این برند جهانی در آن جمع شده اند و بهترین های ممکنه را برایتان رقم خواهند زد.

آشنایی با نمایندگی مرکزی اچ پی

مدت زمان زیادی است که اچ پی آفیس به عنوان نمایندگی مرکزی اچ پی در قلب پایتخت ایران؛ یعنی شهر تهران مشغول فعالیت است و توانسته در تمام طول این سال ها با بهره گیری از دانش و تخصص روز جهانی و همچنین به کارگیری نیروهای متعهد و وظیفه شناس به بهترین وجه ممکنه معنای نمایندگی را برای ما به تصویر  بکشد.

این نمایندگی مرکزی اچ پی که از بخش های مختلفی برخوردار است و دارای قدرت پشتیبانی از تمام دستگاه ها و محصولات این برند خوش نام جهانی نیز می باشد از یکسری ویژگی های برجسته برخوردار است که عبارتند از:

احترام به حقوق خریداران و فروشندگان محصولات HP بهره گیری از نیروهای تخصصی در زمینه خرید، فروش، مشاوره و تعمیرات قابل اعتماد بودن کارکنان مجموعه امین بودن آنان در حفظ اطلاعات موجود در دستگاه های شما عزیزان عیب یابی درست و سریع مشکل دستگاه ها استفاده از اصلی ترین قطعات برای تعمیر محصولات HP کار منظم و انضباط کاری بالا عدم دریافت هزینه جانبی در حین کار ارائه ضمانت نامه کتبی از کیفیت دستگاه تعمیر شده شما می باشد.

حال که شما با نمایندگی مرکزی HP در ایران آشنایی پیدا کردید، باید بدانید که جهت ایجاد ارتباط با این نمایندگی اصلا کار دشواری پیش رویتان نیست! تنها کافی است با شماره گیری 89392000-021 و انتخاب کدهای داخلی از پیش تعیین شده به بخش مورد نظرتان وصل شوید و در خصوص خرید و یا نحوه فروش و همچنین تعمیرات دستگاه مختلف اچ پی و دریافت سرویس های خدماتی از تیم کارشناسان حرفه ای اچ پی آفیس سوال نمایید | نمایندگی اچ پی در تهران

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج