HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

اسکنر سازمانی اداری hp - اسکنر های پر قدرت سازمانی | نمایندگی تهران

اسکنر سازمانی اداری hp که برای مکانهای بزگتر ساخته شده اند دارای سیستم ADF  ( Auto Data Feeder)   هستند یعنی کاغذ ها را توسط موتورها و غلطکهایی به داخل می کشند و عملیات اسکن را روی آنها انجام می دهند .

اسکنر سازمانی اداری hp

ضمناً در این دستگاه قسمتی وجود دارد که امکان بهره وری به سبک اسکنرهای تخت را نیز مهیا می کند. اساس کار یک اسکنر اداری اچ پی بر تجزیه و تحلیل یک سند چاپ شده حاوی متن یا عکس یا حتی تشخصی متن آن توسط فناوری OCR و ارسال آن به کامپیوتر جهت ویرایش یا ذخیره در یک فایل است.

اسکنر های پر قدرت سازمانی

 

مهم ترین بخش یک اسکنر آرایه CCD آن بوده که رایج ترین فناوری برای ضبط تصاویر در اسکنر ها و دوربین های دیجیتال به حساب می آید.
انواع اسکنر سازمانی اداری hp:
اسکنر اچ پی HP Scanner 5000

اسکنر اچ پی HP Scanner 3500 f1

اسکنر اچ پی HP N9120

اسکنر اچ پی HP 8270

اسکنر اچ پی HP 8420

اسکنر اچ پی HP N6310

اسکنر اچ پی HP 5590

اسکنر اچ پی HP 4050:

اسکنر سازمانی اداری hp

مشخصات اسکنر های اچ پی

به تعداد رنگ‌هایی که اسکنر اچ پی قادر به شناسایی و ذخیره‌سازی آن‌ها است،

اصطلاحاً ” عمق رنگ ” گفته می‌شود و با واحد ” بیت در هر پیکسل ” اندازه‌گیری می‌شود.

یک اسکنر اچ پی، مناسب باید حداقل قادر به شناسایی ۳۶ بیت رنگ باشد.

امروزه بسیاری از اسکنرهای خانگی تا ۴۸ بیت در پیکسل را شناسایی می‌کنند که یک کیفیت اسکن مناسب را ارائه می‌کند.
ناحیه اسکنرهای اچ پی، مانند پرینتر باید مشخص کنید سندهای شما در حدود چه سایزی هستندA4 A3 یا اندازه‌های دیگری. حداکثر اندازه ناحیه اسکن یک اسکنر یکی دیگر از ملاک‌های قیمتی است.
سرعت اسکن به عنوان آخرین ملاک انتخاب اسکنرهای اچ پی، سرعت یا تعداد اسکن در دقیقه آخرین موردی است که باید برای خود مشخص کنید. در پایاین نتیجه میگیریم که کیفیت خروجی بهتر و سرعت بیشتر مهمترین معیارهای انتخاب یک اسکنر می باشند.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تنظیمات اسکنر در اچ پی hp 182n

تنظیمات اسکنر در اچ پی hp 182n |در بخش اول تنها می توان به موضوع اهمیت اسکنر ها در زمینه ی ماشین های اداری اشاره داشته باشیم. از این رو اسکنر ها را می توان به عنوان یکی از مهمترین دستگاه ها در زمینه ی ماشین های اداری و رایانه ای معرفی نمود. دلیل این […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تنظیم اسکنر 236dw اچ پی

تنظیم اسکنر 236dw اچ پی | تنظیم اسکنر در پرینتر های Multifunction اچ پی موضوعی است که بسیاری از کاربران را درگیر به خود کرده. در بسیاری از مواقع کاربران شاهد ارور های زیادی از بخش اسکنر پرینتر های چند کاره ی خود می باشند. هر یک از این ارور ها به ما نکاتی را […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تعمیر اسکنر HP 2500 | تعمیرگاه ماشین های اداری اچ پی

تعمیر اسکنر HP 2500 | تعمیرگاه ماشین های اداری اچ پی . در این پست قصد داریم تا اطلاعات مهمی را در زمینه تعمیرات معرفی و خرید اسکنر hp سری 2500 به شما کاربران عزیز ارائه کنیم. در نظر داشته باشید که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش خرید و یا […]

Get