HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

شرکت HP - آشنایی بیشتر با تاریخچه ی شرکت اچ پی در نمایندگی مرکزی

هر یک از شما دارندگان محصولات اچ پی یا کسانی که دوست دارید. در اولین فرصت ممکنه به سراغ خرید پرینترهای این کمپانی مشهور آمریکایی و یا لپ تاپ های فوق العاده باکیفیت و ماندگارش بروید. باید کمی با شرکت HP آشنا شوید که برای این منظور نیز ما توصیه می کنیم. تا در ادامه این مطلب از نمایندگی اچ پی آفیس با ما همراه باشید.

 

شرکت HP

تاریخچه تاسیس و پیدایش برند اچ پی مربوط به سال 1930 میلادی می شود. در واقع در این سال دو نابغه تازه خارج شده از دانشگاه استنفورد با دوستی و اعتماد به همدیگر سبب پیدایش غولی در صنعت تکنولوژی و دیجیتالی جهان شدند که بی اغراق باید قرن ها بگذرد تا کمپانی و شرکتی همتراز آن ایجاد گردد.

دیوید پاکارد (David Packard) و ویلیام هیولت (William Hewlett) همان دو دانشجویی هستند. که موسس کمپانی بزرگ اچ پی تلقی می شوند.

 

آشنایی بیشتر با تاریخچه ی شرکت اچ پی

به مدد تلاش و استعداد ناب این دو اچ پی تاسیس شد.فراز و نشیب های متعددی را در مسیر پیشرفت و ترقی خود طی کرد و تبدیل به یک کمپاتی همه چیز تمام در دنیای امروز ما گشت و که اکنون بر سر خرید محصولاتش همه دنیا با همدیگر در رقابت هستند.

نمایندگی های برند اچ پی

اینک شرکت HP به قدری بزرگ شده که می توان محصولات تولیدی آن را در بیش از 160 کشور مختلف جهان شاهد بود و ما نیز خرسند هستیم. که می توانیم به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی این برند باکیفیت در ایران فعالیت کرده و محصولات روز اچ پی را برای شما کاربران عزیز مهیا سازیم.

اچ پی آفیس در حوزه نمایندگی خود از بخش ها و قسمت هی مختلفی برخوردار است که عبارتند از.

بخش فروش محصولات اچ پی
بخش تعمیر دستگاه های اچ پی
بخش تامین قطعات اصل و اورجینال
بخش مشاوره رایگان می باشد.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

نمایندگی های مجوز دار اچ پی

نمایندگی های مجوز دار اچ پی | امروزه پیدا کردن مرجعی مطمئن مبنی بر فروش و انجام کار های خدماتی. در زمینه ی ماشین های اداری و رایانه ای کاری ساده به نظر می آید.! اما اگر نظریه ی شما هم در همین راستا بدین شکل می باشد باید بگوییم که، سخت در اشتباه هستید.! […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

شرکت اچ پی (HP) را بیشتر بشناسیم

شرکت اچ پی یا هیولت پاکارد (Hewlett Packard) یکی از شرکتهای حوزه ی فناوری اطلاعات واقع در کالیفرنیای آمریکا است. شرکت HP ازجمله بزرگترین شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات است. این شرکت تقریبا در بیشتر کشورها فعالیت دارد. تاریخچه دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت دو دانش آموخته از دانشگاه استنفورد این شرکت […]

Get