HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

پرینتر اداری اچ پی - پرینتر های اداری و سازمانی لیزری و جوهرافشان HP

پرینتر اداری اچ پی ، بسیاری از کاربران به دنبال پرینتر هایی با ابعاد ، کارایی و کیفیت مناسب می گردند تا بتوانند از این محصولات اچ پی در ادارده و یا دفتر کار خود استفاده نماییند. اچ پی در پی این موضوع تمرکز زیادی بروی تولید دستگاه های اداری کرده است. طی سالیان گذشته این برند موفق شده تا در تولید محصولات اداری و رایانه ایی از سایر برند ها پیشی بگیرد و در این امر پیشرو باشد.

پرینتر اداری اچ پی

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع پرینتر اداری اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما مفتخراند تا در این راه یاری رسان شما باشند.

همچنین پرینتر های اداری در دسته های متفاوت طراحی و تولید می شوند. شما می توانید از این پرینتر ها در مدلهای ، لیزری ، جوهرافشان استفاده نمایید. اصلی ترین ویژگی آنها نیز مربوط به نوع تکنولوژی و نوع کاربری آنها می شود.

پرینتر های اداری لیزری و جوهرافشان HP

پرینتر های لیزری در دو دسته ی سیاه و سفید و رنگی طراحی شده اند. شما می توانید با در نظر گرفتن نوع کاربریتون ، از این پرینتر ها در حوزه های مختلف استفاده نمایید. همچنین این تقسیم بندی در کارتریج های پرینتر های لیزری اچ پی نیز دیده می شود.

کارتریج  اچ پی نیز در دو دسته ی سیاه و سفید و رنگی طراحی و تولید شده اند . شما می توانید با در نظر گرفتن تکنولوژی چاپ پرینتر های اداری ، کارتریج خود را تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس خاصل فرمایید.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

خطای چاپ دورو | تنظیمات نرم افزار در پرینتر

خطای چاپ دورو | تنظیمات نرم افزار در پرینتر | استفاده از پرینتر های اچ پی اون هم با ویژگی های خاص  منحصر به فرد خود ، یکی از لذت بخش ترین کار ها در زمینه ی کاری اداری ، خانگی ، سازمانی و در حوزه ی چاپ می باشد. یکی از قابلیت هایی که […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تنظیمات گیربکس پرینتر HP 125nw

تنظیمات گیربکس پرینتر HP 125nw | در این بخش همراه شما کاربران گرامی هستیم تا بتوانیم اطلاعات مفیدی در ارتباط با قطعه ی گیربکس ، دسته ی و عملکرد آن را خدمت شما ارائه دهیم. در نظر داشته باشید. که چرخ دنده ها یکی از پرکاربردترین قطعات مکانیکی درون پرینتر های لیزری از جمله HP […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تعمیر یونیت درام HP 1025

تعمیر یونیت درام HP 1025 | یونیت درام در واقع یک همانند درام های قرار گرفته شده درون کارتریج می باشد. که اکثر مصرف کنندگان پرینتر های لیزری با آن آشنا می باشند. واحد درام درون پرینتر های لیزری اچ پی، یک استوانه با بار الکتریکی می باشد. اصلی ترین وظیفه ی این قطعه در […]

Get