جستجو کردن
Close this search box.

پرینتر اداری اچ پی

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

پرینتر اداری اچ پی ، بسیاری از کاربران به دنبال پرینتر هایی با ابعاد ، کارایی و کیفیت مناسب می گردند تا بتوانند از این محصولات اچ پی در ادارده و یا دفتر کار خود استفاده نماییند. اچ پی در پی این موضوع تمرکز زیادی بروی تولید دستگاه های اداری کرده است. طی سالیان گذشته این برند موفق شده تا در تولید محصولات اداری و رایانه ایی از سایر برند ها پیشی بگیرد و در این امر پیشرو باشد.

پرینتر اداری اچ پی

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع پرینتر اداری اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما مفتخراند تا در این راه یاری رسان شما باشند.

همچنین پرینتر های اداری در دسته های متفاوت طراحی و تولید می شوند. شما می توانید از این پرینتر ها در مدلهای ، لیزری ، جوهرافشان استفاده نمایید. اصلی ترین ویژگی آنها نیز مربوط به نوع تکنولوژی و نوع کاربری آنها می شود.

پرینتر های اداری لیزری و جوهرافشان HP

پرینتر های لیزری در دو دسته ی سیاه و سفید و رنگی طراحی شده اند. شما می توانید با در نظر گرفتن نوع کاربریتون ، از این پرینتر ها در حوزه های مختلف استفاده نمایید. همچنین این تقسیم بندی در کارتریج های پرینتر های لیزری اچ پی نیز دیده می شود.

کارتریج  اچ پی نیز در دو دسته ی سیاه و سفید و رنگی طراحی و تولید شده اند . شما می توانید با در نظر گرفتن تکنولوژی چاپ پرینتر های اداری ، کارتریج خود را تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس خاصل فرمایید.

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج