جستجو کردن
Close this search box.

پرینتر اچ پی

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

پرینتر  یکی از تجهیزات جانبی کامپیوتر است که قادر به چاپ محتویات متن و عکس بر روی کاغذ است پرینترهای اچ پی داری انواع مختلفی براساس امکانات است.

انتخاب فناوری چاپ تأثیر زیادی در هزینه پرینتر و هزینه بهره برداری ، سرعت ، کیفیت و ماندگاری اسناد و نویز دارد. برخی از فن آوری های پرینترها با انواع خاصی از رسانه های فیزیکی مانند کاغذ کربن یا شفافیت کار نمی کنند.

پرینتر اچ پی

جنبه دوم فناوری پرینتر که غالبا فراموش می شود مقاومت در برابر تغییر است: جوهر مایع مانند سر جوهر یا روبان پارچه ای توسط فیبرهای کاغذ جذب می شود ، بنابراین اسناد چاپ شده با جوهر مایع نسبت به اسناد چاپ شده با آن سخت تر می شوند. تونر یا جوهرهای جامد ، که در زیر سطح کاغذ نفوذ نمی کنند.

 مشخصات فنی پرینتر های اچ پی در سال 2021

عبارت‌اند از پرینتر لیزری مشکی،پرینتر لیزری رنگی،پرینتر لیزری چند کاربره،پرینتر جوهر چند کاربره،پرینتر جوهر تک کاربره،پرینتر جوهری مخصوص عکس.

پرینترها با توجه به کاربردی که دارند. یکی از تجهیزات مورد نیاز هر شرکت و اداره ای و حتی خانگی محسوب می‌شوند. با توجه به نوع کاربری این تجهیزات پرینترهای اچ پی انواع متفاوتی از نظر رنگ چاپی و مکانیسم چاپ طراحی و تولید شده‌اند. منبع تأمین رنگ در پرینترها، بسته به نوع پرینتر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود.

پرینترهای شخصی

در درجه اول برای پشتیبانی از کاربران خاص طراحی شده اند. و ممکن است فقط به یک کامپیوتر واحد متصل باشند. این چاپگرها برای کارهای چاپی با حجم کم و چرخشی کوتاه طراحی شده اند. و نیاز به زمان حداقل تنظیم برای تولید نسخه سخت یک سند خاص دارند. با این حال ، آنها به طور کلی دستگاه های کند هستند. از 6 تا حدود 25 صفحه در دقیقه  و هزینه هر صفحه نسبتاً زیاد است. با این حال ، این با راحتی تقاضا جبران می شود. بعضی از چاپگرها می توانند اسناد ذخیره شده در کارت حافظه یا از دوربین های دیجیتال و اسکنرها را چاپ کنند.

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج