جستجو کردن
Close this search box.

پلاترهای اچ پی مدلZ6100

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

پلاترهای اچ پی مدلZ6100 ، امروز قصد داری تا با یکی از برترین پلاتر های بازار یعنی مدل 6100 HP آشنا شویم. در نظر داشته باشید که می توانید بدون صرف هیچ هزینه ی اضافی ، در رابطه با مشخصات فنی پلاتر اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید.

 

پلاترهای اچ پی مدلZ6100

کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی مفتخراند. تا با تمامی دانش خود در رابطه با پلاتر های اچ پی Z6100 تمامی مشخصات فنی و نقد و بررسی های لازم را در رابطه با پلاتر های اچ پی به شما ارائه می کنند.

 

پلاتر های z6100 را می توان کمی از پلاتر های نسل قبل .متمایز نمود. زیرا که فناوری به کار رفته در این دستگاه به گونه ایست. که توانایی انجام چاپ در بالاترین کیفیت ها را به شما می دهد. شما می توانید با استفاده از این پلاتر ها .حس جدیدی را در فناوری چاپ اسناد تجربه نمایید.

 

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش پلاتر HP در ایران

پلاتر های اچ پی به ما این اجازه را می دهند. تا بتوانیم اسناد خود را در قالب های بزرگ تر چاپ نماییم. پلاتر اچ پی Z6100 به ما کمک می کند. با استفاده از 8 رنگ کارتریج خود ، کیفیت بالایی در خروجی اسناد خود داشته باشیم .  همچنین این دستگاه قابلیت اتصال مخزن را در خود دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در نمایندگی فروش و خدمات. پس از فروش پلاتر اچ پی مفتخراند تا به یاری رسان شما باشند.

 

 

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج