HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

چاپگر hp - انواع چاپگر های لیزری و جوهرافشان اچ پی در نمایندگی اچ پی

پرینتر  یکی از تجهیزات جانبی کامپیوتر است که قادر به چاپ محتویات متن و عکس بر روی کاغذ است چاپگر hp داری انواع مختلفی براساس امکانات است.

چاپگر hp

انتخاب فناوری چاپ تأثیر زیادی در هزینه پرینتر و هزینه بهره برداری ، سرعت ، کیفیت و ماندگاری اسناد و نویز دارد. برخی از فن آوری های پرینترها با انواع خاصی از رسانه های فیزیکی مانند کاغذ کربن یا شفافیت کار نمی کنند.

جنبه دوم فناوری پرینتر که غالبا فراموش می شود مقاومت در برابر تغییر است. جوهر مایع مانند سر جوهر یا روبان پارچه ای توسط فیبرهای کاغذ جذب می شود.بنابراین اسناد چاپ شده با جوهر مایع نسبت به اسناد چاپ شده با آن سخت تر می شوند. تونر یا جوهرهای جامد ، که در زیر سطح کاغذ نفوذ نمی کنند.

انواع چاپگر های لیزری و جوهرافشان اچ پی

عبارت‌اند از پرینتر لیزری مشکی،پرینتر لیزری رنگی،پرینتر لیزری چند کاربره،پرینتر جوهر چند کاربره،پرینتر جوهر تک کاربره،پرینتر جوهری مخصوص عکس.

پرینترها با توجه به کاربردی که دارند یکی از تجهیزات مورد نیاز هر شرکت و اداره ای و حتی خانگی محسوب می‌شوند. با توجه به نوع کاربری این تجهیزات چاپگرهای hp انواع متفاوتی از نظر رنگ چاپی و مکانیسم چاپ طراحی و تولید شده‌اند. منبع تأمین رنگ در پرینترها، بسته به نوع پرینتر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود.
پرینترهای شخصی

پرینتر های کمپانی اچ پی

در درجه اول برای پشتیبانی از کاربران خاص طراحی شده اند و ممکن است فقط به یک کامپیوتر واحد متصل باشند. این چاپگرها برای کارهای چاپی با حجم کم و چرخشی کوتاه طراحی شده اند. و نیاز به زمان حداقل تنظیم برای تولید نسخه سخت یک سند خاص دارند. با این حال ، آنها به طور کلی دستگاه های کند هستند. از 6 تا حدود 25 صفحه در دقیقه  و هزینه هر صفحه نسبتاً زیاد است. با این حال ، این با راحتی تقاضا جبران می شود. بعضی از چاپگرها می توانند. اسناد ذخیره شده در کارت حافظه یا از دوربین های دیجیتال و اسکنرها را چاپ کنند.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

چاپگر های سه کاره ی ارزان اچ پی

چاپگر های سه کاره ی ارزان اچ پی | در ارتباط با نحوه ی تهیه و خرید ماشین های اداری اچ پی ، کاربران بسیاری با ما در ارتباط با هستند. بسیاری از آنان در جهت تکمیل ماشین های اداری و خانگی خود به دنبال خرید چاپگر های اقتصادی می باشند. البته باید در نظر […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

پرینتر اچ پی

پرینتر اچ پی | مطمئنا تمامی شما با پرینتر های اچ پی در زمینه ی ماشین های اداری و رایانه ای آشنا می باشید. این سری از دستگاه ها با توجه به عملکرد خاص خودشان باعث شدند تا بسیاری از مجموعه ها اعم از اداره جات ، ارگانها ، سازمان ها و … نیازمند این […]

Get