جستجو کردن
Close this search box.

کارتریج لیزری رنگی hp

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

کارتریج لیزری رنگی hp ، چنانچه دستگاه چاپگر شما ساخته برند اچ پی بوده و از نوع لیزری می باشد. بهتر است برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp خود به نمایندگی های رسمی و یا فروشگاه های مجاز این برند نام آشنای آمریکایی در کشورمان مراجعه نمایید. تا بتوانید کارتریج مورد نیازتان را با بهترین کیفیت ممکنه خریداری فرمایید.

کارتریج لیزری رنگی hp

برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp در وهله اول همانطور که در قسمت مقدمه نیز به آن اشاره کردیم. بهتر است به سراغ نمایندگی های رسمی اچ پی در شهر و محل زندگی خود باشید. تا بتوانید سلامت کارتریج مورد نظرتان را تضمین نمایید.

همچنین یادتان باشد. که هر یک از کارتریج های لیزری مشکی و یا رنگی HP مناسب استفاده برای مدل های خاصی از پرینترهای اچ پی با ظرفیت چاپ مشخص می باشد.

برای همین نیز تشخیص یک کارتریج اصل از مدل فرع آن برای سلامت دستگاه و همچنین کیفیت چاپ شما بسیار حائز اهمیت است.

تفاوت اصلی کارتریج اصلی و اورجینال اچ پی

منظورمان از کارتریج اصل در واقع همان کارتریج های تولید شده. و استاندارد اچ پی می باشد. که بصورت کاملا شکیل و مُهر و موم شده در اختیار شما خریداران عزیز واقع می گردد.

کارتریج های طرح نیز در حقیقت آن هایی هستند. که غیر اصل می باشند و تنها به لحاظ هزینه ای برای شما سودمند هستند. یادتان باشد استفاده از این مدل کارتریج ها بر روی چاپگر لیزری شما می تواند. در دراز مدت سبب افت کیفیت و همچنین خرابی هایی متعدد در آن گردد.

البته این را هم مد نظر داشته باشید.که یک کارتریج طرح یا همان غیر اصل از کیفیت چاپ کمتر و ظرفیت پایین تری نیز بر حسب تعداد چاپ در ماه خود برخوردار است.

 

کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی

برای خرید.  مورد نیاز خود به نمایندگی اچ پی آفیس مراجعه نمایید. مجموعه ما یک بخش مجزا برای تامین هر نوع کارتریجی که مناسب پرینتر لیزری شما باشد را برایتان مهیا کرده است.

با مراجعه به اچ پی آفیس که از جمله نمایندگی رسمی HP در ایران است. می توانید به اورجینال ترین محصولات اچ پی چه در بخش کارتریج ها و چه در بخش پرینترهای آن دست پیدا نمایید.

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج