HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

کارتریج لیزری رنگی hp - تفاوت اصلی کارتریج اصلی و اورجینال اچ پی 

کارتریج لیزری رنگی hp ، چنانچه دستگاه چاپگر شما ساخته برند اچ پی بوده و از نوع لیزری می باشد. بهتر است برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp خود به نمایندگی های رسمی و یا فروشگاه های مجاز این برند نام آشنای آمریکایی در کشورمان مراجعه نمایید. تا بتوانید کارتریج مورد نیازتان را با بهترین کیفیت ممکنه خریداری فرمایید.

کارتریج لیزری رنگی hp

برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp در وهله اول همانطور که در قسمت مقدمه نیز به آن اشاره کردیم. بهتر است به سراغ نمایندگی های رسمی اچ پی در شهر و محل زندگی خود باشید. تا بتوانید سلامت کارتریج مورد نظرتان را تضمین نمایید.

همچنین یادتان باشد. که هر یک از کارتریج های لیزری مشکی و یا رنگی HP مناسب استفاده برای مدل های خاصی از پرینترهای اچ پی با ظرفیت چاپ مشخص می باشد.

برای همین نیز تشخیص یک کارتریج اصل از مدل فرع آن برای سلامت دستگاه و همچنین کیفیت چاپ شما بسیار حائز اهمیت است.

تفاوت اصلی کارتریج اصلی و اورجینال اچ پی

منظورمان از کارتریج اصل در واقع همان کارتریج های تولید شده. و استاندارد اچ پی می باشد. که بصورت کاملا شکیل و مُهر و موم شده در اختیار شما خریداران عزیز واقع می گردد.

کارتریج های طرح نیز در حقیقت آن هایی هستند. که غیر اصل می باشند و تنها به لحاظ هزینه ای برای شما سودمند هستند. یادتان باشد استفاده از این مدل کارتریج ها بر روی چاپگر لیزری شما می تواند. در دراز مدت سبب افت کیفیت و همچنین خرابی هایی متعدد در آن گردد.

البته این را هم مد نظر داشته باشید.که یک کارتریج طرح یا همان غیر اصل از کیفیت چاپ کمتر و ظرفیت پایین تری نیز بر حسب تعداد چاپ در ماه خود برخوردار است.

 

کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی

برای خرید.  مورد نیاز خود به نمایندگی اچ پی آفیس مراجعه نمایید. مجموعه ما یک بخش مجزا برای تامین هر نوع کارتریجی که مناسب پرینتر لیزری شما باشد را برایتان مهیا کرده است.

با مراجعه به اچ پی آفیس که از جمله نمایندگی رسمی HP در ایران است. می توانید به اورجینال ترین محصولات اچ پی چه در بخش کارتریج ها و چه در بخش پرینترهای آن دست پیدا نمایید.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تخلیه ی تونر زائد درام کیت های اچ پی

تخلیه ی تونر زائد درام کیت های اچ پی | در بسیاری از مواقع ما شاهد ایراداتی در چاپ خود می باشیم. که مربوط به تونر و عملکرد کارتریج نمی باشند. ایراداتی چون ، چاپ یکدست سیاه ، ایجاد خطوط و ایه بروی چاپ و … بسیاری از افراد برای بر طرف کردن این ایرادات […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

کارتریج لیزری رنگی اچ پی hp 201A M 252n M 277dw

کارتریج لیزری رنگی اچ پی سری 201A درمیان جدیدترین کارتریج های ارائه شده از سوی شرکت اچ پی به بازار است. این کارتریج با ۴ رنگ ارغوانی، فیروزه ای، زرد و مشکی به بازار عرضه شده است. این کارتریج ازجمله پرطرفدارترین کارتریج های موجود در بازار است. در این مقاله به بررسی مشخصات این کارتریج […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

کارتریج های لیزری رنگی اچ پی hp 310A 175 126A

کارتریج های لیزری رنگی اچ پی hp 310A 175 126A دارای چهار طیف رنگی آبی، قرمز، زرد و مشکی و بصورت ست های CMYK هستند. این کارتریج با استفاده از تونر و مواد اولیه با کیفیت، کیفیت چاپ ایده آلی را ارائه می دهد. مشخصات کارتریج های لیزری رنگی اچ پی 310 این کارتریج ها […]

Get