نمایندگی اچ پی در تهران کارتریج لیزری رنگی hp

کارتریج لیزری رنگی hp | نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

چنانچه دستگاه چاپگر شما ساخته برند اچ پی بوده و از نوع لیزری می باشد، بهتر است برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp خود به نمایندگی های رسمی و یا فروشگاه های مجاز این برند نام آشنای آمریکایی در کشورمان مراجعه نمایید تا بتوانید کارتریج مورد نیازتان را با بهترین کیفیت ممکنه خریداری فرمایید.

کارتریج لیزری رنگی hp

برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp در وهله اول همانطور که در قسمت مقدمه نیز به آن اشاره کردیم، بهتر است به سراغ نمایندگی های رسمی اچ پی در شهر و محل زندگی خود باشید تا بتوانید سلامت کارتریج مورد نظرتان را تضمین نمایید.

همچنین یادتان باشد که هر یک از کارتریج های لیزری مشکی و یا رنگی HP مناسب استفاده برای مدل های خاصی از پرینترهای اچ پی با ظرفیت چاپ مشخص می باشد.

برای همین نیز تشخیص یک کارتریج اصل از مدل فرع آن برای سلامت دستگاه و همچنین کیفیت چاپ شما بسیار حائز اهمیت است.

کارتریج اصل یا طرح

منظورمان از کارتریج اصل در واقع همان کارتریج های تولید شده و استاندارد اچ پی می باشد که بصورت کاملا شکیل و مُهر و موم شده در اختیار شما خریداران عزیز واقع می گردد.

کارتریج های طرح نیز در حقیقت آن هایی هستند که غیر اصل می باشند و تنها به لحاظ هزینه ای برای شما سودمند هستند. یادتان باشد استفاده از این مدل کارتریج ها بر روی چاپگر لیزری شما می تواند در دراز مدت سبب افت کیفیت و همچنین خرابی هایی متعدد در آن گردد.

البته این را هم مد نظر داشته باشید که یک کارتریج طرح یا همان غیر اصل از کیفیت چاپ کمتر و ظرفیت پایین تری نیز بر حسب تعداد چاپ در ماه خود برخوردار است.

کلام آخر

برای خرید کارتریج لیزری رنگی hp مورد نیاز خود به نمایندگی اچ پی آفیس مراجعه نمایید. مجموعه ما یک بخش مجزا برای تامین هر نوع کارتریجی که مناسب پرینتر لیزری شما باشد را برایتان مهیا کرده است.

با مراجعه به اچ پی آفیس که از جمله نمایندگی رسمی HP در ایران است، می توانید به اورجینال ترین محصولات اچ پی چه در بخش کارتریج ها و چه در بخش پرینترهای آن دست پیدا نمایید.