HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

کارتریج لیزری مشکی اچ پی - نکاتی در خرید کارتریج لیزری مشکی اچ پی

کارتریج لیزری مشکی اچ پی ، اگر به دنبال فروشگاهی برای تامین کارتریج دستگاه چاپگر خود هستید و می خواهید یک کارتریج لیزری اچ پی اصل و اورجینال را خریداری نمایید.ما به شما نمایندگی اچ پی آفیس را معرفی می کنیم. اچ پی آفیس یکی از معتبرترین و همچنین با سابقه ترین نمایندگی های فعال HP در قلب پایتخت ایران؛ یعنی کلانشهر تهران است.

کارتریج لیزری مشکی اچ پی

برای اینکه بتوانید یک کارتریج لیزری اچ پی اصل از غیر فرع را تشخیص دهید، روش های زیادی وجود دارد که پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید خیلی کارتان را در این خصوص ساده و راحت کنید، همواره در صدد خرید کارتریج های لیزری و جوهری مشکی یا رنگی پرینتر خود از نمایندگی های رسمی برند اچ پی در شهر و محل کار خود برآیید.

هر یک از کارتریج های لیزری برند HP دارای یکسری ویژگی ها و مشخصات فنی هستند .که بطور کلی این موارد شامل:

نکاتی در خرید کارتریج لیزری مشکی اچ پی

قابلیت استفاده در پرینترهای مختلف اچ پی با ذکر مدل آن ها
امکان تعداد چاپ در صورت استفاده از آن.
کیفیت و میزان وضوح اسناد و مدارک چاپ شده.
و همچنین قابلیت no-shake یا shake-free است که به معنای عدم نیاز به لرزاندن کارتریج است.

کلام آخر
پیش از پرداختن به سخنان پایانی در خصوص انتخاب و خرید کارتریج لیزری مشکی باید به شما بگوییم که این مدل از محصولات در دو نوع اصل و یا طرح (غیر اصل) در بازار موجود می باشند. که باید دید شما به دنبال خرید کدام نوع از آن ها هستید. و می خواهید دستگاهتان دستورات چاپی شما را با چه کیفیتی انجام دهد.

مشاوران ما در نمایندگی رسمی اچ پی

از طرفی یادتان باشد. شما به دنبال کارتریج یک پرینتر لیزری هستید. و برای همین نباید در صورت مواجه شدن با قیمت های بالا در این خصوص دچار تشویش و نگرانی شوید!

ممکن است شما گمان کنید. که برای خرید یک پرینتر لیزری و کارتریج های دوره ای آن مبلغ زیادی را در سال هزینه می کنید اما مطمئن باشید. این هزینه ها در گذر زمان برایتان توسط کیفیت و عمر کاری دستگاه جبران خواهد شد.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

کارتریج های لیزری مشکی اچ پی hp 17A M 130

کارتریج های لیزری مشکی اچ پی یکی از جدیدترین کارتریج های موجود در بازار است. این کارتریج به دلیل استفاده از تونر، کیفیت مطلوبی ارائه می دهد. این کارتریج از نوع سیاه و سفید است و با کد فنی CF217A شناسایی می شود. برای تهیه کارتریج 17A M 130 به نمایندگی اچ پی مراجعه نمایید. […]

Get