HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

کمپانی اچ پی - تاریخچه ی کمپانی اچ پی در نمایندگی رسمی اچ پی در تهران  

کمپانی اچ پی هرچه تعریف کنیم یاز هم کم است! اچ پی از آن دسته کمپانی هایی است که تنها باید ساعت های متمادی زیادی را سپری کرد و از روز اول پیدایش آن یا بهتر است بگوییم تاریخچه برند HP شروع به مطالعه نقاط ضعف و قوت آن نمود تا متوجه شد که ابر غول آمریکایی ها در دره سیلیکون بی خود و بی جهت جهانی نشده است! پس در ادامه این بلاگ با اچ پی آفیس همراه باشید.

کمپانی اچ پی

اچ پی نام کمپانی است که توسط دو دانشجوی خارج شده از دانشگاه استنفورد در سال 1930 تاسیس شده است. این دو دانشجو که نام آن ها دیوید پاکارد و ویلیام هیولت است توانستند با همتی مثال زدنی موسس برندی در دنیای ناشناخته دیجیتال شوند که امروز بالغ بر 160 کشور مختلف دنیا مشتری پروپاقرص محصولات آن ها می باشند.

کیفیت، هزینه مناسب و از همه مهمتر وجود نمایندگی های مختلف اچ پی در هر 5 قاره سبب شده تا هر کسی که دلش خواست بتواند به این محصولات فوق العاده دست پیدا نماید.

 

تاریخچه ی کمپانی اچ پی در نمایندگی رسمی اچ پی

 

که البته ما نیز خرسند هستیم. که به عنوان یکی از اعضای کوچک حلقه اعتباری اچ پی در ایران فعالیت می کنیم.و توانسته ایم با به کارگیری روش های نوین تجاری و همچنین آموزش نیروهای متخصص به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های رسمی و مجاز اچ پی در کشورمان خدمت کنیم.

اچ پی برندی است که یا وارد عرصه ای نمی شود ..یا اگر می شود تا حد اعلای آن پیش روی می کند. این موضوع را زمانی می توانید. درک کنید که تنها کاربر یکی از محصولات اچ پی در هر نقطه ای از این عالم خاکی شده باشید.

 

ویژگی های برند HP

ماشین های اداری اعم از:

پرینترها
اسکنرها
فاکس ها
و همچنین دستگاه های کپی

در کنار لپ تاپ های مختلف این برند که هر کدام برای هدف خاصی تدارک دیده شده اند. تنها بخش کوچکی از مجموعه محصولات بدون تاریخ انقضای اچ پی هستند. که می توان فقط یکبار برای آن ها هزینه کرد و سپس سالیان سال از قدرت و کیفیت آن ها در انجام امور محوله شان نهایت لذت را برد.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

نمایندگی اصلی اچ پی در تهران

نمایندگی اصلی اچ پی در تهران کلیه ی خدمات مربوط به برند اچ پی را برای کاربران این برند نام آشنا ارائه می نماید. اگر شما هم از کاربران یکی از محصولات برند اچ پی باشید احتمالا دغدغه ی نمایندگی اصلی جهت خرید و خدمات پس از فروش را داشته اید. متاسفانه نابسامانی ها و […]

Get