جستجو کردن
Close this search box.

فکس لیزری اچ پی

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

فکس لیزری اچ پی .امروز تصمیم گرفتیم تا در رابطه با دستگاه های فکس اچ پی. کمی بحث و گفت و گو کنیم. در نظر داشته باشید. که دستگاه های فکس اچ پی به دو صورت طراحی و به بازار غرضه شده اند. فکس ها عموما در قالب دستگاه های تک کاره و چندکاره ی اچ پی می باشند. که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد. در نظر داشته باشید که شما می توانید برای کسب. اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه های فکس اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی HP تماس حاصل فرمایید.

 

فکس لیزری اچ پی

دستگاه های فکس اچ پی را می توان به عنوان یکی از ماشین های اداری مهم در بازار حوزه ی چاپ در نظر گرفت. شما می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی همراه شوید. در نظر داشته باشید. که مشاوران ما در نمایندگی رسمی در تلاش اند.تا بتوانند با بالاترین سطح ، پاسخگوی سوالات شما در رابطه با فاکس های اچ پی باشند.

 

تعمیرات فکس HP

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی اچ پی ، فکس خود را در نوبت تعمیرات قرار داده و پس از گذشت روال اداری دستگاه خود را با ضمانت تعمیرات دریافت نمایید. تعمیر فکس اچ پی معمولا به صورت ، دستگاه های فکس تک کاره و پرینتر های لیزری یا جوهرافشان چهار کاره می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فنی اچ پی در تماس باشید. کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی در تلاش اند تا بتوانند ایرادات دستگگاه ف5کس اچ پی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع نمایند.

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج