HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

لپ تاپ گیمینگ اچ پی - بازی کنید ، لذت ببرید و تجربه های خودرا با ما به اشتراک بذارید.

لپ تاپ گیمینگ اچ پی

سری گیمینگ لپ تاپ های اچ پی با پردازنده گرافیکی و cpu  فوق العاده قوی خود وارد بازار شد.این لپ تاپ ها نسبت به بقیه لپ تاپ ها از پردازنده گرافیکی قوی تری بر خوردارند.

این لپ تاپ ها دارای کیبورد با رنگ پس زمینه بسیار زیبا و قدرت تنظیم رنگ فوق العاده ای می باشند.این لپ تاپ ها معمولا دارای موس های گیمینگ .با رنگ بندی زیبا و تنظیم dpi می باشند.که این مسائل برای گیمر ها کاملا قابل توجه است ونیاز هر گیمر خوب است.

سری گیمینگ اچ پی

با  سری گیمینگ اچ پی می توانید. با لذت بازی کنید و از آن لذت برید.لب تاپ های سری گیمینگ علاوه بر بازی فعالیت های گرافیکی.و انیمیشنی را نیز هم به ساپورت می کنند .و حتی برنامه نویسان هم برای بک لایت رنگی اناز ان استفاده می کنند .ولی اگر علاقه ای به این چیز ها ندارید.

به دنبال این لپ تاپ ها نروید و لپ تاپ های سری دیگر اچ پی را بررسی و سپس انتخاب کنید.برای خرید یک لپ تاپ علاوه بر بودجه ای که قصد دارید برای این کارکنار بگذارید می بایست. به نوع کاربری آن نیز توجه داشته باشید.

دانشجویی و دانش آموزی

در حال حاضر لپ تاپ های بسیار زیادی در رده های اداری.دانشجویی و دانش آموزی.مالتی مدیا، الترابوک ها وگیمینگ در بازار وجود دارند.

هر یک از این دسته بندی ها دارای رده های قیمتی مختلف و امکانات گوناگونی بوده. ودر نتیجه کار برای خرید یک لپ تاپ نسبتا دشوارتر از چیزی است .که در ظاهر به نظر می رسد.

پس اگر اهل بازی و ساخت انیمشن و ساخت طرح سه بعدیکه نیاز به یک کارت گرافیک قوی دارند نیستید پول خود را الکی صرف این لپ تاپ ها نکنیدو لپ تاپ مورد نیاز خود را با دقت انتخاب کنید

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

نمایندگی مرکزی لپ تاپ HP Victus

نمایندگی مرکزی لپ تاپ HP Victus | پس از دریافت گزارشات بسیاری که از سوی شما کاربران گرامی داشتیم. در این بخش تصمیم گرفتیم تا در ارتباط با ویژگی و پلتفرم جدید لپ تاپ های اچ پی به نام وکتوس بررسی های لازم را انجام دهیم. در نظر داشته باشید که نسل وکتوس به عنوان […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

لپ تاپ گیمینگ اچ پی

سری گیمینگ لپ تاپ های اچ پی با پردازنده گرافیکی و cpu  فوق العاده قوی خود وارد بازار شد. لپ تاپ های گیمینگ نسبت به بقیه لپ تاپ ها از پردازنده گرافیکی قوی تری بر خوردارند لپ تاپ های گیمینگ دارای کیبورد با رنگ پس زمینه بسیار زیبا و قدرت تنظیم رنگ فوق العاده ای می باشند

Get