جستجو کردن
Close this search box.

نمایندگی اچ پی

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

اگر به دنبال خرید ماشین های اداری با کیفیت مثال زدنی و لپ تاپ هایی قدرتمند و بطور کلی محصولات دیجیتالی درجه یک هستید، بهتر است در اولین فرصت ممکنه سرب به نمایندگی اچ پی در ایران بزنید. ما در نمایندگی خود شما را وارد دنیای از محصولاتی می کنیم که واقعا تاریخ انقضا ندارند؛

نمایندگی اچ پی

با انتخاب یک محصول اچ پی شما نیمی از راه رستگار شدن در راستای داشتن محصولاتی که به معنای واقعی کلمه مرگ ندارند را رفته اید. حال تنها باید به سراغ یک فروشگاه مطمئن و یا یکی از نمایندگی های HP در ایران باشید که بتواند اورجینال ترین محصولات این برند مشهور آمریکایی را برایتان عرضه کند.

بدون هیچ شک و تردید اچ پی آفیس را انتخاب کنید؛

ما در این مجموعه تیفوسی ترین عاشقان محصولات اچ پی را گردآوری کرده ایم. اچ پی آفیس یک نمایندگی بزرگ و شایسته بای عرضه و ارائه خدمات پس از فروش و همچنین تعمیرات و سرویس انواع و اقسام:

پرینترها / لپ تاپ ها / اسکنرها / دستگاه های کپی / پروژکتورها / کامپیوترهای All In One
سرورها / و … می باشد.

ویژگی های بارز نمایندگی اچ پی

برای بهترین بودن تنها شعار و استفاده از کلمات زیبا در کنار هم کافی نیست و این صداقت در عمل و همچنین کیفیت در خروجی کاری یک نمایندگی است که آن را به نسبت دیگر فروشگاه های همکار برجسته می کند.

نمایندگی اچ پی آفیس نیز برای همین از سالیان قبل تصمیم به بهترین شدن برای راحتی اچ پی بازان ایرانی شد و توانست با تلاش و پشتکار فراوان به جایگاه امروزی خود دست پیدا نمایند.

ویژگی های این نمایندگی HP عبارتند از:

داشتن فضای کاری بزرگ در امر فروش و ارائه خدمات پس از فروش برخورداری از تیم مجرب فروش محصولات اچ پی به کار گیری متخصص ترین تکنسین های تعمیراتی در حوزه دستگاه های دیجتالی توجه به حق و حقوق مراجعه کنندگان و اهمیت دادن به اصل مشتری مداری بهره گیری از یک تیم پشتیبانی جوان و کار آزموده ارائه سرویس دهی و خدمات دهی در سریع ترین زمان ممکن

 

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج