جستجو کردن
Close this search box.

شارژ کارتریج اچ پی hp

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

شارژ کارتریج اچ پی hp ، همه کسانی که از پرینترهای اچ پی استفاده می کنند به خوبی می دانند که باید با موضوع شارژ کارتریج اچ پی hp خود فارغ از لیزری بودن و یا جوهرافشان بودن دستگاه خود آشنایی پیدا نمایند تا در صورت نیاز و اتمام کارتریج و هشدار از سوی پرینتر بتوانند آن را شارژ نمایند. برای این منظور با ما در ادامه این مطلب از اچ پی آفیس همراه شوید.

شارژ کارتریج اچ پی hp

پرینترها یا از نوع لیزری هستند. و یا از نوع جوهری؛ در مدل های لیزری کارتریج آن ها با تونر یا همان پودر جوهری پُر می شود. و در مدل های جوهرافشان نیز همانطور که از نامش مشخص است. برای این منظور باید از جوهر استفاده نمود.

شارژ کارتریج اچ پی hp

فارغ از اینکه دستگاه شما از نوع رنگی باشد. و یا سیاه و سفید باید حتما با طریقه شارژ کردن کارتریج دستگاه خود آشنایی کامل پیدا نمایید. تا به وقت نیاز بتوانید در صدد تمدید شارژ آن برآیید.

برای این منظور ما به شما نمایندگی اچ پی آفیس را چه برای خرید پرینتر و چه برای خرید کارتریج های مورد نیاز آن و همچنین آموزش یادگیری چطور شارژ کردن کارتریج هایتان پیشنهاد می کنیم.

نمایندگی اچ پی آفیس

نا این نمایندگی رسمی و تخصصی از برند HP در ایران را همواره شما علاقه مندان به محصولات و دیوایس های اچ پی به یاد داشته باشید. چرا که می توانید اصل ترین ماشین های اداری و لپ تاپ های خانگی و … را از نمایندگی اچ پی آفیس با قیمتی کاملا منصفانه خریداری نمایید.

نمایندگی شارژ کارتریج اچ پی در نمایندگی مرکزی

ما در این نمایندگی اچ پی از بخش های مختلفی حمایت می کنیم. که یک کدام از آن ها بصورت کاملا اختصاصی به انواع و اقسام کارتریج های لیزری و جوهری اختصاص پیدا کرده است. و شما مشتریان گرامی می توانید بدون هیچگونه دغدغه ای به ما مراجعه کرده. و کمیاب ترن کارتریج های موجود در بازار را از ما بخواهید.

یادتان باشد برای انتخاب یک کارتریج حتما باید به اصل بودن آن یقین داشته باشید. که برای همین نیز بهترین راه انجام خرید آن از نمایندگی های معتبر HP در ایران است.

فراموش نکنید که تعویق زمانی در شارژ کردن کارتریج و یا استفاده از کارتریج های طرحی که در اصل تقلبی و شبه اصل می باشند. در گذر زمان بر روی عملکرد دستگاهتان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج