تفاوت HP Feeder & Flatbed  همانطور که مشاهده می کنید . در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با دو سری از اسکنر های مهم ، در دسته ی  اداری و خانگی بررسی های لازم را انجام داده و سپس با توجه به مشخصات فنی آنها نقاط قوت و نقاط ضعف آن را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم. پیشنهاد می شود تا اگر قصد خرید یک اسکنر را دارید و می خواهید در ارتباط با نحوه ی عملکرد این دستگاه ها آشنایی بیشتری داشته باشید. با ما همراه باشید.

 

تفاوت Feeder & Flatbed

ما در این بخش دو سری از اسکنر های اچ پی را داریم که هر دو آنها با توجه به امکانات و تجهیزات اداری خود با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. بسیاری از افراد از این دستگاه ها در فضا های متفاوتی کاری همچون خانه یا اداره استفاده می کنند. لذا برای جدا سازی و خرید این دستگاه باید توجه ویژه ای در زمینه ی ماشینهای اداری داشته باشیم. در ادامه با معرفی این دو دستگاه همراه ما باشید. جهت مشاهده ی و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با اسکنر تخت HP وارد صفحه ی جدید شوید.

 

تفاوت Feeder & Flatbed
تفاوت Feeder & Flatbed

 

اسکنر های خانگی اداری

این سری از اسکنر های اچ پی ، به عنوان یک پیکچ همه کاره در اختیار کاربران قرار می گیرند. اسکنر های تخت طراحی م ساخنار قدیمی تری نسبت به اسکنر های فیدر دار دارند و شما تنها عملیات اسکن خود را می توانید از طریق قرار دادن اسناد بروی فلت شیشه ای آن انجام دهید. این دستگاه دارای یک درب مخصوص به اسکن می باشد. هنگامی که این درب را باز می کنید با یک پد نرم و یک شیشه ی مخصوص برخورد خواهید کرد. پس از گذاشتن اسنادتان می توانید درب آن را ببینید و عملیات اسکن را به سرعت انجام دهید.

 

HP feeder scanner |تفاوت Feeder & Flatbed

اسکنر های دارای فیدر نسل جدید از اسکنر های تخت می باشند که دارای قابلیت های بیشتری در زمینه ی چاپ می‌باشند. در گام نخست بهتر است تا اسکنر های فیدر اچ پی را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم. لازم به ذکر است که اسکنر های فیدر دار اچ‌پی ، در دسته ماشین های اداری مختص به اداره جات ، سازمان ها و … می باشند. علیرغم محبوبیت این دستگاه ها در فضای اداری مربوط به بخش فیدر آن می شود.

 

HP feeder scanner |تفاوت Feeder & Flatbed

 

قابلیت فیدر در اسکنر ها به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم بدون هیچ وقفه ای به صورت اتوماتیک اسنادمان را اسکن کنیم. با توجه به این شرایط یک حجم از کاغذ بالای بخش فیدر اچ‌پی قرار می گیرد. سپس با دستور کاربر این دستگاه به صورت اتوماتیک اسناد را برای کاربران خود اسکن می نماید. شما می‌توانید جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با اسکنر های اچ پی با کارشناسان ما همراه شوید.

 

اسکنر تخت و اسکنر فیدر HP

در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با نقاط قوت و ضعف این ماشینهای اداری اچ‌پی بررسی لازم را انجام دهیم. ابتدا با اسکنر تخت اچ‌پی شروع می کنیم. این دستگاه ها توسط کمپانی اچ پی به عنوان یک اسکنر میان رده و خانگی طراحی و به بازار عرضه شد. علیرغم کیفیت بسیار بالای اسکن این دستگاه ها ، اچ پی نوع کاربری پیشنهادی خود را در این محصول خانگی اداری معرفی نمود. یکی از نقاط قوت این ماشین اداری ، کیفیت بسیار بالا و وضوح رنگ قابل توجه آن می باشد. اما در مقابل این دستگاه مناسب فضا های سازمانی نمی باشد. زیرا که این دستگاه ها سرعت عملکرد پایین تری را به شما ارائه می دهند.

اسکنر فیدر دار HP این سری از اسکنر های اچ پی بنا به نوع طراحی و عملکرد . بسیار جالب و مهیج واقع شده اند. این دستگاه ها از جانب کمپانی اچ پی به عنوان یک اسکنر اداری تولید شده اند. شما می توانید با استفاده از این سری اسکنر ها در فضای اداری ، لذت سرعت بالا را به همراه کیفیت عالی تجربه کنید‌. این دستگاه ها بنا به نوع اداری و سازمانی خود در دسته بندی های و بازه ی قیمتی متفاوت به بازار عرضه می شوند. از این رو شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی معرفی اسکنر های اچ پی با ما همراه شوید.

 

اسکنر تخت و اسکنر فیدر HP