HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

قطعات لپ تاپ - نمایندگی قطعات لپ تاپ اچ پی در نمایندگی مرکزی تهران

قطعات لپ تاپ ، اگر دارنده یکی از لپ تاپ های اچ پی هستید؛ قطعا تاکنون از کیفیت کاری دستگاه خود راضی و دنبال این هستید. تا بتوانید سلامت قطعات را تضمین و از آن برای سال های متمادی زیادی استفاده نمایید. که برای این منظور ما به شما نمایندگی اچ پی آفیس را پیشنهاد می کنیم.

 

قطعات لپ تاپ

اگر به دنبال لوازم مورد نیاز  خود با بهترین کیفیت و قیمتی کاملا مناسب می گردید. توصیه می کنیم حتما سری به نمایندگی اچ پی آفیس بزنید. تا بتوانید از نزدیک با طیفی از بروزترین اجزای موجود برای هر قسمت از لپ تاپ خود با هر رده کاربری که هست، آشنایی پیدا نمایید.

از LCD دستگاه گرفته تا قطعات فنی داخل لپ تاپ را اچ پی آفیس برایتان ظرف مدت زمانی کوتاه تامین خواهد نمود. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره 89392-021 با ما در ارتباط باشید. و مشکل بوجود آمده برای لپ تاپ تان را با تیم تعمیراتی ما در میان بگذارید.

نمایندگی قطعات لپ تاپ اچ پی

اچ پی آفیس یکی از با سابقه ترین نمایندگی های برند HP در پایتخت ایران؛ یعنی شهر تهران است. که در طی تمامی سال های خود توانسته همواره مورد احترام و ارج دهی از سوی مشتریان و عاشقان محصولات تولیدی اچ پی قرار بگیرد.

این مجموعه از بخش های مختلف و متعدد زیادی برخوردار است. که یکی از فعال ترین آن ها مربوط به بخش تعمیر لپ تاپ های اچ پی می باشد و شما عزیزان می توانید. در صورت بروز هر نوع خرابی در رایانه شخصی تان آن را به بخش تعمیرات لپ تاپ اچ پی آفیس تحویل دهید. تا در اولین فرصت ممکنه تیم مهندسان و تکنسین های ما در صدد رفع خراب و اشکال دستگاهتان بر آیند.

 

نمایندگی اچ پی آفیس

از ویژگی های بارز بخش تعمیر قطعات لپ تاپ اچ پی می توان به.

تامین قطعات اصل و اورجینال
احترام به نظر مشتری
بهره گیری از متخصص ترین افراد
انجام عیب یابی دقیق بر روی دستگاه
ارائه فاکتور ضمانت کیفی کار

و دیگر مواردی از این دست اشاره نمود.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

خرابی تصویر HP Elitebook 8460

خرابی تصویر HP Elitebook 8460 | در بسیاری از مواقع ، هنگام کار با لپ تاپ ممکن است متوجه ی ایرادات و خطا هایی از سوی دستگاه شوید. به طور مثال ممکن است تصویر صفحه نمایش شما با ایراداتی چون شطرنجی شدن ، پرش تصویر ، افتادگی عمودی یا افقی خطوط و … همراه شده […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

چیپ گرافیک اورجینال اچ پی

چیپ گرافیک اورجینال اچ پی | در این بخش مستقیما اشاره های به بخش مهم. سخت افزاری و داخلی لپ تاپ ، PC و سایر محصولات رایانه ای اچ پی بنام گرافیک یا GPU داریم. در گزارش های اخیر بسیاری از کاربران در ارتباط با نحوه ی خرید و تعویض کارت ها گرافیک سوالاتی را […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

قطعات الایت بوک در نمایندگی HP

قطعات الایت بوک در نمایندگی HP | همانطور که می دانید تمامی لپ تاپ چه در برند اچ پی چه در سایر برند ها دارای قطعات مختص و کاربردی به خود می باشند. لپ تاپ های الایت بوک اچ پی نیز همانند سایر دستگاه های دیگر از قطعات و مجموعه های بسیاری تشکیل شده اند. […]

Get