HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

قطعات پرینتر - تامین قطعات پرینتر های اچ پی در نمایندگی شمال تهران 

قطعات پرینتر ، حتی پرینترهای HP نیز با اینکه جان سخت هستند. و خیلی بعید است که در بازه های زمانی کوتاه مدت دچار خرابی و نقصان شوند، اما بالاخره روزی از نفس افتاده و نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض قطعات خود دارند. برای همین پیدا کردن و آشنا شدن با یک نمایندگی معتبر و قابل اطمینان در حوزه ارائه و تعمیر قطعات پرینتر برای هر دارنده پرینتری حائز اهمیت می باشد. که اچ پی آفیس یکی از بهترین ها در این زمینه نیز بحساب می آید.

قطعات پرینتر

در میان همه نمایندگی های فعال اچ پی در کل ایران تنها تعداد انگشت شماری هستند. که می توانند در زمینه تامین قطعات پرینتر اصل و اورجینال فعالیت داشته باشند. که خوشبختانه اچ پی آفیس نیز یکی از همین نمایندگی های مطمئن محسوب می شود.

ما در نمایندگی اچ پی آفیس با بهره گیری از یک تیم جوان و مستعد توانسته ایم. قادر به حل مشکل هر یک از پرینترهای لیزری، جوهر افشان و همچنین پلاترها و دیگر ماشین های اداری تولید شده. توسط این برند مشهور آمریکایی در دنیا شویم.

تامین قطعات پرینتر اچ پی در نمایندگی شمال تهران

تنها کافی است در صورت بروز مشکل چه در قسمت قطعات پرینتر و چه به لحاظ نرم افزاری با ما در ارتباط باشید تا تیم مشاوران کحرفه ای اچ پی آفیس به خوبی شما را برای حل مشکلات راهنمای نمایند.

ویژگی بخش تعمیرات پرینتر اچ پی
ما در بخش مربوط به تعمیر پرینترهای HP .به خوبی خود را در طی سالیان مجهز کرده و با پیدا کردن کانال های اختصاصی قادر به تامین قطعات مورد نیاز چاپگرهای خانگی و یا اداری شما دوست داران اچ پی در ایران می باشیم.

از جمله ویژگی های برجسته اچ پی آفیس در مقایسه با شما زیادی از دیگر نمایندگی های ابن برند می توان به:

رعایت حق و حقوق مشتری
عیب یابی کلی دستگاه
امکان ارسال تکنسین به محل
تعمیر قطعه آسیب دیده دستگاهتان
تامین قطعه خراب شده و تعویض آن با مدل اصل
قیمت گذاری منصفانه برای انجام تعمیرات
ارائه ضمانت نامه کتبی در پایان پروسه تعمیر

اشاره داشت.

مشاوران ما در نمایندگی رسمی اچ پی

کلام آخر
اچ پی بازان توجه داشته باشند. که با در نظر داشتن سابقه اچ پی آفیس و کسب تجارب گوناگون در طی تمامی این سال ها باید به شما بگوییم که ما از پیش امکان خرابی اصلی ترین قطعات پرینتر شما را حدس زده و به همین خاطر همیشه در انبار بخش تعمیرات خود از یکسری قطعات اصل و جانبی دستگاه های شما نگهداری می کنیم. تا به وقت نیاز شما مشتریان خوب اچ پی، وقتتان اصلا تلف نشود!

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

موتور اسکنر hp 479DW اورجینال

موتور اسکنر hp 479DW اورجینال | پرینتر اچ پی لیزرجت سری 479 از سری پرینتر های لیزری رنگی اداری پر سرعت و با قابلیت چهارکاره درون بازار می باشد. یکی از اصلی تری نقاط قوت و ارزنده ی این دستگاه مربوط به توانایی چاپ ، کپی ، اسکن و فکس بوده که باعث شده. این […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

تنظیمات گیربکس پرینتر HP 125nw

تنظیمات گیربکس پرینتر HP 125nw | در این بخش همراه شما کاربران گرامی هستیم تا بتوانیم اطلاعات مفیدی در ارتباط با قطعه ی گیربکس ، دسته ی و عملکرد آن را خدمت شما ارائه دهیم. در نظر داشته باشید. که چرخ دنده ها یکی از پرکاربردترین قطعات مکانیکی درون پرینتر های لیزری از جمله HP […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

قطعات فیوزینگ HP 477dw

قطعات فیوزینگ HP 477dw | در این بخش تصمیم داریم تا به صورت تخصصی تر نسبت به قطعات پرینتر های لیزری و فیوزینگ HP 477 بررسی های لازم را انجام دهیم. از این رو شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ی تعمیر و آشنایی بیشتر با قطعات فیوزینگ در ادامه […]

Get