جستجو کردن
Close this search box.

قطعات پرینتر

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

دیگر خدمات نمایندگی اچ پی

خرید پرینتر اچ پی
شارژ کارتریج اچ پی
خرید کارتریج اچ پی

Free Shipping Within Tehran

Back to the production cycle

one year warranty only for printers

قطعات پرینتر ، حتی پرینترهای HP نیز با اینکه جان سخت هستند. و خیلی بعید است که در بازه های زمانی کوتاه مدت دچار خرابی و نقصان شوند، اما بالاخره روزی از نفس افتاده و نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض قطعات خود دارند. برای همین پیدا کردن و آشنا شدن با یک نمایندگی معتبر و قابل اطمینان در حوزه ارائه و تعمیر قطعات پرینتر برای هر دارنده پرینتری حائز اهمیت می باشد. که اچ پی آفیس یکی از بهترین ها در این زمینه نیز بحساب می آید.

قطعات پرینتر

در میان همه نمایندگی های فعال اچ پی در کل ایران تنها تعداد انگشت شماری هستند. که می توانند در زمینه تامین قطعات پرینتر اصل و اورجینال فعالیت داشته باشند. که خوشبختانه اچ پی آفیس نیز یکی از همین نمایندگی های مطمئن محسوب می شود.

ما در نمایندگی اچ پی آفیس با بهره گیری از یک تیم جوان و مستعد توانسته ایم. قادر به حل مشکل هر یک از پرینترهای لیزری، جوهر افشان و همچنین پلاترها و دیگر ماشین های اداری تولید شده. توسط این برند مشهور آمریکایی در دنیا شویم.

تامین قطعات پرینتر اچ پی در نمایندگی شمال تهران

تنها کافی است در صورت بروز مشکل چه در قسمت قطعات پرینتر و چه به لحاظ نرم افزاری با ما در ارتباط باشید تا تیم مشاوران کحرفه ای اچ پی آفیس به خوبی شما را برای حل مشکلات راهنمای نمایند.

ویژگی بخش تعمیرات پرینتر اچ پی
ما در بخش مربوط به تعمیر پرینترهای HP .به خوبی خود را در طی سالیان مجهز کرده و با پیدا کردن کانال های اختصاصی قادر به تامین قطعات مورد نیاز چاپگرهای خانگی و یا اداری شما دوست داران اچ پی در ایران می باشیم.

از جمله ویژگی های برجسته اچ پی آفیس در مقایسه با شما زیادی از دیگر نمایندگی های ابن برند می توان به:

رعایت حق و حقوق مشتری
عیب یابی کلی دستگاه
امکان ارسال تکنسین به محل
تعمیر قطعه آسیب دیده دستگاهتان
تامین قطعه خراب شده و تعویض آن با مدل اصل
قیمت گذاری منصفانه برای انجام تعمیرات
ارائه ضمانت نامه کتبی در پایان پروسه تعمیر

اشاره داشت.

مشاوران ما در نمایندگی رسمی اچ پی

کلام آخر
اچ پی بازان توجه داشته باشند. که با در نظر داشتن سابقه اچ پی آفیس و کسب تجارب گوناگون در طی تمامی این سال ها باید به شما بگوییم که ما از پیش امکان خرابی اصلی ترین قطعات پرینتر شما را حدس زده و به همین خاطر همیشه در انبار بخش تعمیرات خود از یکسری قطعات اصل و جانبی دستگاه های شما نگهداری می کنیم. تا به وقت نیاز شما مشتریان خوب اچ پی، وقتتان اصلا تلف نشود!

درخواست پیش فاکتور

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج