HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

قطعات پرینتر - تامین قطعات پرینتر های اچ پی در نمایندگی شمال تهران 

قطعات پرینتر ، حتی پرینترهای HP نیز با اینکه جان سخت هستند. و خیلی بعید است که در بازه های زمانی کوتاه مدت دچار خرابی و نقصان شوند، اما بالاخره روزی از نفس افتاده و نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض قطعات خود دارند. برای همین پیدا کردن و آشنا شدن با یک نمایندگی معتبر و قابل اطمینان در حوزه ارائه و تعمیر قطعات پرینتر برای هر دارنده پرینتری حائز اهمیت می باشد. که اچ پی آفیس یکی از بهترین ها در این زمینه نیز بحساب می آید.

قطعات پرینتر

در میان همه نمایندگی های فعال اچ پی در کل ایران تنها تعداد انگشت شماری هستند. که می توانند در زمینه تامین قطعات پرینتر اصل و اورجینال فعالیت داشته باشند. که خوشبختانه اچ پی آفیس نیز یکی از همین نمایندگی های مطمئن محسوب می شود.

ما در نمایندگی اچ پی آفیس با بهره گیری از یک تیم جوان و مستعد توانسته ایم. قادر به حل مشکل هر یک از پرینترهای لیزری، جوهر افشان و همچنین پلاترها و دیگر ماشین های اداری تولید شده. توسط این برند مشهور آمریکایی در دنیا شویم.

تامین قطعات پرینتر اچ پی در نمایندگی شمال تهران

تنها کافی است در صورت بروز مشکل چه در قسمت قطعات پرینتر و چه به لحاظ نرم افزاری با ما در ارتباط باشید تا تیم مشاوران کحرفه ای اچ پی آفیس به خوبی شما را برای حل مشکلات راهنمای نمایند.

ویژگی بخش تعمیرات پرینتر اچ پی
ما در بخش مربوط به تعمیر پرینترهای HP .به خوبی خود را در طی سالیان مجهز کرده و با پیدا کردن کانال های اختصاصی قادر به تامین قطعات مورد نیاز چاپگرهای خانگی و یا اداری شما دوست داران اچ پی در ایران می باشیم.

از جمله ویژگی های برجسته اچ پی آفیس در مقایسه با شما زیادی از دیگر نمایندگی های ابن برند می توان به:

رعایت حق و حقوق مشتری
عیب یابی کلی دستگاه
امکان ارسال تکنسین به محل
تعمیر قطعه آسیب دیده دستگاهتان
تامین قطعه خراب شده و تعویض آن با مدل اصل
قیمت گذاری منصفانه برای انجام تعمیرات
ارائه ضمانت نامه کتبی در پایان پروسه تعمیر

اشاره داشت.

مشاوران ما در نمایندگی رسمی اچ پی

کلام آخر
اچ پی بازان توجه داشته باشند. که با در نظر داشتن سابقه اچ پی آفیس و کسب تجارب گوناگون در طی تمامی این سال ها باید به شما بگوییم که ما از پیش امکان خرابی اصلی ترین قطعات پرینتر شما را حدس زده و به همین خاطر همیشه در انبار بخش تعمیرات خود از یکسری قطعات اصل و جانبی دستگاه های شما نگهداری می کنیم. تا به وقت نیاز شما مشتریان خوب اچ پی، وقتتان اصلا تلف نشود!

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

فیوزینگ HP 1215 رنگی

فیوزینگ HP 1215 رنگی | در این پست مخاطبین ما افرادی هستند که ایراد فیوزینگ را در پرینتر های خود مشاهده نمودند و با آن رو به رو هستند. از این رو ما نیز تصمیم داریم تا در ارتباط با ایراد فیوزینگ پرینتر های اچ پی اطلاعات مورد نیاز شما کاربران گرامی را خدمتتان ارائه […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

آداپتور های پرینتر های جوهری

آداپتور های پرینتر های جوهری | در پی گزارش های اخیر توسط کاربران پرینتر های جوهرافشان ، بسیاری از افراد نیاز به تهیه ی آداپتور این دستگاه ها داشتند. از این رو تصمیم گرفته شد تا در ارتباط با مشخصات این دستگاه ها اطلاعاتی را خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهیم. پیشنهاد می شود تا […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

HP پرطرفدار محبوب ترین پرینتر های اچ پی

HP پرطرفدار محبوب ترین پرینتر های اچ پی در این پست سعی داریم تا چند نوع از پرینتر های HP ، که طرفداران زیادی دارند. را به شما معرفی کنیم. طبق گزارش های اخیر ، کاربران در رابطه با پرینتر های پر طرفدار اچ پی از ما سوالاتی را پرسیدند. از همین رو تصمیم گرفتیم […]

Get