HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo

چاپگر اچ پی - پرینتر های اداری و خانگی نمایندگی اچ پی در مرکز تهران

پرینتر  یکی از تجهیزات جانبی کامپیوتر است که قادر به چاپ محتویات متن و عکس بر روی کاغذ است چاپگر اچ پی داری انواع مختلفی براساس امکانات است.

انتخاب فناوری چاپ تأثیر زیادی در هزینه پرینتر و هزینه بهره برداری ، سرعت ، کیفیت و ماندگاری اسناد و نویز دارد. برخی از فن آوری های پرینترها با انواع خاصی از رسانه های فیزیکی مانند کاغذ کربن یا شفافیت کار نمی کنند.

 

چاپگر اچ پی

 

جنبه دوم فناوری پرینتر که غالبا فراموش می شود مقاومت در برابر تغییر است: جوهر مایع مانند سر جوهر یا روبان پارچه ای توسط فیبرهای کاغذ جذب می شود ، بنابراین اسناد چاپ شده با جوهر مایع نسبت به اسناد چاپ شده با آن سخت تر می شوند. تونر یا جوهرهای جامد ، که در زیر سطح کاغذ نفوذ نمی کنند.

 

پرینتر های اداری و خانگی نمایندگی اچ پی

انواع چاپگر اچ پی
عبارت‌اند از پرینتر لیزری مشکی،پرینتر لیزری رنگی،پرینتر لیزری چند کاربره،پرینتر جوهر چند کاربره،پرینتر جوهر تک کاربره،پرینتر جوهری مخصوص عکس.

پرینترها با توجه به کاربردی که دارند یکی از تجهیزات مورد نیاز هر شرکت و اداره ای و حتی خانگی محسوب می‌شوند. با توجه به نوع کاربری این تجهیزات پرینترهای اچ پی انواع متفاوتی از نظر رنگ چاپی و مکانیسم چاپ طراحی و تولید شده‌اند. منبع تأمین رنگ در پرینترها، بسته به نوع پرینتر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود.
پرینترهای شخصی.

پشتیبانی لحظه ایی نمایندگی مرکزی اچ پی

در درجه اول برای پشتیبانی از کاربران خاص طراحی شده اند. و ممکن است فقط به یک کامپیوتر واحد متصل باشند. این پرینترها برای کارهای چاپی با حجم کم و چرخشی کوتاه طراحی شده اند. و نیاز به زمان حداقل تنظیم برای تولید نسخه سخت یک سند خاص دارند. با این حال ، آنها به طور کلی دستگاه های کند هستند. از 6 تا حدود 25 صفحه در دقیقه  و هزینه هر صفحه نسبتاً زیاد است. با این حال ، این با راحتی تقاضا جبران می شود. بعضی از چاپگرها می توانند. اسناد ذخیره شده در کارت حافظه یا از دوربین های دیجیتال و اسکنرها را چاپ کنند.

نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

پرینتر اچ پی

پرینتر اچ پی | مطمئنا تمامی شما با پرینتر های اچ پی در زمینه ی ماشین های اداری و رایانه ای آشنا می باشید. این سری از دستگاه ها با توجه به عملکرد خاص خودشان باعث شدند تا بسیاری از مجموعه ها اعم از اداره جات ، ارگانها ، سازمان ها و … نیازمند این […]

Get
نمایندگی اچ پی در تهران نمایندگی مرکزی hp فروش و تعمیرات اچ پی

چاپگر های چهارکاره ی ارزان اچ پی

چاپگر های چهارکاره ی ارزان اچ پی | در پی درخواست های مکرر کاربران و دنبال کنندگان. محصولات اچ پی در زمینه ی ماشین های اداری و سازمانی ، تصمیم گرفته شده. تا بررسی های لازم در در ارتباط با محصولات و ماشین های اداری در زمینه ی لیزری رنگی انجام شود. از این رو […]

Get