اچ پی در کرمانشاه | حالا که قرار است حسابی کل ایران را با نمایندگی رسمی HP پوشش دهیم و خدمات اصل و اورجینال آن را متوجه تمامی ملت ایران در اقصی نقاط این سرزمین تاریخی نماییم باید به فکر تاسیس اچ پی در کرمانشاه نیز باشیم که برای همین نیز اچ پی آفیس بر آن شده است تا به عنوان یکی از نمایندگی اصلی این برند مطرح آمریکایی شروع کننده موج جدیدی از خدمات الکترونیکی تحت لوای اچ پی در کرمانشاه باشد. برای آشنایی هرچه بیشتر با نمایندگی رسمی و معتبر اچ پی در استان کرمانشاه با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

آشنایی با نمایندگی اچ پی در کرمانشاه

منظورمان از اچ پی در کرمانشاه در واقع ارائه خدمات نمایندگی رسمی اچ پی آفیس در این شهر از بخش شمال غربی کشورمان می باشد. همانطور که مطلع هستید به سبب وجود فروشگاه ها و نمایندگی های نه چندان رسمی که متاسفانه روز به روز بر تعداد آنان نیز افزوده می شود، نمایندگی های اصلی و مرکزی برند HP در ایران چاره ای جز ایجاد گستردگی در خدمات و پشتیبانی شهرهایی بیشتر از تهران و کرج و حومه آن ندارند و در این راستا اچ پی آفیس به عنوان یکی از پرچم داران این عرصه شناخته می شود.

در شعبه مرکزی نمایندگی اچ پی آفیس که در قلب کلانشهر تهران قرار دارد، شما با بخش های مختلفی مواجه هستید که عبارتند از:

  • فروش و تعمیر انواع پرینترهای جوهری، لیزری و چند کاره HP
  • فروش و تعمیر انواع اسکنرهای HP
  • خدمات و پشتیبانی انواع لپ تاپ های خانگی و گیمینگ و حرفه ای HP
  • تعمیر و نگهداری و شارژ انواع مواد مصرفی و کارتریج های لیزری و جوهری اچ پی HP
  • تعمیرات و خدمات پشتیبانی انواع ماشین حساب هاب مهندسی ، اداری ، جیبی و حرفه ای
  • تعمیرات برد و تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ های پاویلیون، پروبوک، اکسپکتر، انوی، الیت بوک و گیمینگ اچ پی

می باشد و بی اغراق این نمایندگی اچ پی برای تک تک شعب خود نیز به دنبال ایجاد چنین بخش های متعددی می باشد.

اچ پی در کرمانشاه
نمایندگی اچ پی

دلیل مراجعه به نمایندگی رسمی HP چیست؟

خیلی ها این سوال برایشان ایجاد شده است که چرا حتما باید به نمایندگی های اچ پی در سراسر ایران برای خرید محصولات این برند معتبر آمریکایی مراجعه نماییم و چرا ما را از وارد شدن به بازار آزاد برای تهیه پرینترها و یا لپ تاپ های اچ پی و حتی دیگر محصولات آن منع می کنید؟ پاسخ به این سوالات بسیار مشخص است؛ چرا که در نمایندگی های اچ پی خبری از بالا و پایین شدن های ناگهانی قیمتی نیست و تازه قرار نیست کالایی تقلبی به عنوان یک محصول اصل و اورجینال به شما عزیزان ارائه گردد!

ضمن اینکه تفاوت دیگر میان این دو موضوع مربوط به خدمات و اعتبار ضمانت نامه ای است که اگر شما از یک فروشگاه عادی در هنگام خرید محصول اچ پی خود دریافت کنید، متوجه می شوید که اصلا این برگه تنها عنوان یک ضمانت نامه را با خود یدک می کشد و در عمل 100٪ فاقد اعتبار است.

این در حالی است که اگر دستگاه خود را از یک نمایندگی رسمی hp تهیه نمایید، می توانید به اعتبار گارانتی آن کاملا اطمینان داشته باشید و به وقت نیاز از فاکتورهای درج شده در آن استفاده نمایید. البته این تنها تفاوت میان یک نمایندگی رسمی با یک فروشگاه معمولی که صرفا لوگو و تابلویی مبنی بر توانایی ارائه خدمات پیرامون محصولات اچ پی می کند نیست و می توان به عنوان مثال دوم به قابلیت های تعمیراتی یک نمایندگی معتبر در این زمینه پرداخت | اچ پی در کرمانشاه