بخرید، بدون نگرانی استفاده کنید و به محض ایجاد مشکل و خرابی دستگاه خود را برای ما بیاورید؛ این کلیات کاری است که ما در نمایندگی پرینتر اچ پی برای شما هموطنان عزیزمان انجام می دهیم. همانطور که می دانید عمده سازمان و شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین کاربران خانگی از چاپگرهای برند HP برای چاپ و تکثیر اسناد و مدارک مورد نیاز خود استفاده می کنند و همین امر نیز سبب گشته تا تعداد بیشماری از نمایندگی های حتی دیگر برندها تمایل به تعمیرات این نوع از محصولات کنند که البته ما همه آن ها را نفی کرده و تنها می گوییم برای تعمیر با کیفیت دستگاه خود و همچنین به کار بردن قطعات اصل و اورجینال در ساختار آن پرینتر خود را به اچ پی آفیس بیاورید.

آشنایی با نمایندگی پرینتر اچ پی

همانطور که قطعا از آن مطلع هستید، پرینترهای اچ پی از محبوبیت بالایی نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا برخوردار هستند. البته شهرت آنان بیشتر به سبب کیفیت خارق العاده ای است که الهام گرفته از ساختار کامل و بی نقص اچ پی می باشد. در مارکت جهانی پرینترهای زیادی هستند که بی اغراق بهترین آن ها پرینترهای HP می باشند.

با تمام این ها اما همین چاپگرهای برتر نیز قطعا روزی دچار نقص و خرابی چه به لحاظ نرم افزاری و چه به لحاظ سخت افزاری می شوند. در چنین موقعی است که نمایندگی پرینتر اچ پی وارد عمل شده و همه چیز را در در  طی یک چشم به هم زدن برایتان جفت و جور می کند.

ما در نمایندگی پرینتر اچ پی از بهترین و متخصص ترین نیروهای کاری چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات و ارائه خدمات جانبی استفاده کرده و همین نیز سبب گشته تا روز به روز همچون نام این برند جهانی معتبر و شناخته شده تر از قبل شویم. اکنون مجموعه اچ پی آفیس از هر نظر کامل و پویا شده است تا بتواند بهترین دنیا را به بهترین های دنیا عرضه کند.

نمایندگی اچ پی
نمایندگی اچ پی

انواع چاپگر اچ پی

پرینترهای اچ پی در کلاس های مختلفی طراحی و با بالاترین سطح کیفی تولید می شوند. این پرینترها شامل:

  • نوع لیزری چند کاره
  • نوع لیزری تک کاره
  • نوع جوهرافشان تک کاره
  • نوع جوهر افشان چند کاره
  • و چاپگر مخصوص عکس

می باشد.

تمامی دستگاه های نامبرده برای انجام کار خود نیاز به کارتریج و یا تونر دارند که اتفاقا ما در بخش پشتیبانی پرینتر اچ پی نیز همه آنچه مورد نیاز دستگاهتان باشد را برایتان جفت و جور خواهیم کرد.

اچ پی بازان و علاقه مندان به خرید و استفاده از محصولات این برند توجه کنند که فروشگاه های مختلف و متعددی در سراسر ایران و خصوصا شهر تهران در حال فروش محصولات HP هستند که خوب البته تعدادی از آن ها نیز با اخذ مجوز از نمایندگی مرکزی اچ پی مشغول به این کار هستند و تعداد کثیری از آن ها نیز بصورت خودسر و تنها با ایجاد رابطه های واسطه گری در حال فعالیت در این زمینه هستند.

پس حواستان را خیلی خوب جمع کنید تا موفق به خرید یک دستگاه باکیفیت از یک نمایندگی انحصاری و معتبر این برند خارجی در کشورمان شوید. اصلا اگر تعریف از خودمان تلقی نشود، می توانید بهترین های تولیدی اچ پی را از ما خریداری نمایید. در ضمن یادتان باشد که حتما در هنگام خرید خود به مبلغی که متحمل پرداخت آن خواهید شد نیز توجه کافی را داشته باشید.

کلا آخر

اگر فکر می کنید که تنها برای تعمیر یک پرینتر باید به نمایندگی اچ پی آفیس مراجعه کنید، باید بهتان بگوییم که سخت در اشتباه هستید! زیرا ما در نمایندگی مان همه وظایف خدمات دهی خود را بر مبنای اصل مشتری مداری تنظیم کرده و به همین سبب نیز آماده ایم تا با ارائه نکاتی مهم شما را هرچه بیشتر و بهتر در مسیر انتخاب یک دستگاه چاپگر اچ پی که حسابی متناسب با زمینه کاری تان باشد نیز راهنمایی نماییم. در ضمن فراموش نکنید که نمایندگی اچ پی از معدود نمایندگی های فعال ایران است که در زمینه تعمیران خود نیز ضمانت نامه کتبی را در هنگام تحویل دستگاه به شما عزیزان ارائه می دهد.